Кога мъжете са готови да станат бащи?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот Mon_ton » 26 Яну 2015, 16:50

Приятелят ми вече говори за бебета, напоследък забелязвам аз друга тенденция, много мъже са готови да станат бащи, а приятелките им не искат да се решат на тази важна крачка! :roll:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот Monika_Spasova » 08 Юни 2015, 21:10

Мисля и аз скоро да имам деца, хаха :) какво си мисля аз какво ще стане е друг въпрос, но съм разбрала от приятелки, че мъжете трябва да се заставят с новото положение, иначе ако се чакат те никога не биха се решили да стават родители, за тях това е преломен момент в живота им, едва ли не вече минават в графа дядовци. :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот Pipilota » 09 Юни 2015, 09:24

Monika_Spasova написа:Мисля и аз скоро да имам деца, хаха :) какво си мисля аз какво ще стане е друг въпрос, но съм разбрала от приятелки, че мъжете трябва да се заставят с новото положение, иначе ако се чакат те никога не биха се решили да стават родители, за тях това е преломен момент в живота им, едва ли не вече минават в графа дядовци. :)

Много от жените също не са готови да станат родители, а когато това се случи се оказва най-подходящото време и най-доброто решение, което поднася съдбата. Хората не бива да се притесняват и да се страхуват от това да имат деца, защото е най-великото нещо на земята :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот S_Milenska » 09 Юни 2015, 09:51

Мъжете или много рано смятат, че са готови да бъдат родители, или чакат да мине много време и след това осъзнават, че са закъснели. Трябва много да се говори и да се оцени човека - и жената и мъжа. Нормално е всяка една жена да иска да стане майка, а мъжете пък все искат да си поживеят, сакаш пък живота свършва когато имате деца.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот Monika_Spasova » 09 Юли 2015, 16:34

Pipilota написа:
Monika_Spasova написа:Мисля и аз скоро да имам деца, хаха :) какво си мисля аз какво ще стане е друг въпрос, но съм разбрала от приятелки, че мъжете трябва да се заставят с новото положение, иначе ако се чакат те никога не биха се решили да стават родители, за тях това е преломен момент в живота им, едва ли не вече минават в графа дядовци. :)

Много от жените също не са готови да станат родители, а когато това се случи се оказва най-подходящото време и най-доброто решение, което поднася съдбата. Хората не бива да се притесняват и да се страхуват от това да имат деца, защото е най-великото нещо на земята :)

Сигурно е така, но и аз доста отлагам, а годините си минават, май наистина трябва да се оставя на течението и да се случи, ако ще се случва. ;)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот puhcheto » 09 Юли 2015, 16:49

Все по-ясно ми става напоследък, че колкото повече мислиш нещата, то толкова по-трудно се случват, така че вече за нищо не се главоблъскам :D
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот Lollipop » 10 Юли 2015, 09:39

Много е трудно да се вземе това решение, случва се чак когато мъжете и жената осъзнаят, че имат репродуктивни проблеми и тогава са надъхани да станат родители. Иначе винаги се отлага за някога, никой никога не е готов, дори и жените.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот black » 02 Фев 2016, 12:19

puhcheto написа:Все по-ясно ми става напоследък, че колкото повече мислиш нещата, то толкова по-трудно се случват, така че вече за нищо не се главоблъскам :D


Напълно съм съгласен! Всяко нещо с времето си!
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот rose_92 » 12 Мар 2016, 05:22

Mon_ton написа:Приятелят ми вече говори за бебета, напоследък забелязвам аз друга тенденция, много мъже са готови да станат бащи, а приятелките им не искат да се решат на тази важна крачка! :roll:



Ми моят приятел понякога прави някакви намеци ама колко са сериозни е друг въпрос. При нас първо има разлика в годините, аз все още не желая да ставам майка, не се чувствам готова и освен това няма къде да живеем. Не може да иска дете без да сме се оженили и да имаме дом..Къде ще го отглеждаме това дете? Преди няколко години мислех по един начин нещата и бях готова даже и тогава да стана майка, но като почнах да навлизам в реалния живот и нещата се промениха. :lol: Не са толкова розови както си представях. Надявам се, че преди 30 години ще ми се случи и на мен, защото не искам да бъда възрастна майка, а и след определена възраст може и да искам да зеременея, а да не мога..До тогава надявам се да съм постигнала нещо в живота си, за да мога да гледам едно дете спокойно и да не ми се налага да живея с майка му например. Когато ми осигури дом и сигурност, тогава да говори за деца. :smile:
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот rose_92 » 12 Мар 2016, 05:24

rose_92 написа:
Mon_ton написа:Приятелят ми вече говори за бебета, напоследък забелязвам аз друга тенденция, много мъже са готови да станат бащи, а приятелките им не искат да се решат на тази важна крачка! :roll:



Ми моят приятел понякога прави някакви намеци ама колко са сериозни е друг въпрос. При нас първо има разлика в годините, аз все още не желая да ставам майка, не се чувствам готова и освен това няма къде да живеем. Не може да иска дете без да сме се оженили и да имаме дом..Къде ще го отглеждаме това дете? Преди няколко години мислех по един начин нещата и бях готова даже и тогава да стана майка, но като почнах да навлизам в реалния живот и нещата се промениха. :lol: Не са толкова розови както си представях. Надявам се, че преди 30 години ще ми се случи и на мен, защото не искам да бъда възрастна майка, а и след определена възраст може и да искам да забременея, но да не мога..До тогава надявам се да съм постигнала нещо в живота си, за да мога да гледам едно дете спокойно и да не ми се налага да живея с майка му например. Когато ми осигури дом и сигурност, тогава да говори за деца. :smile:
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта