Кога мъжете са готови да станат бащи?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот Ginger » 15 Май 2014, 13:19

Много се надявах да не ми се наложи да отворя тази тема, но за съжаление и това се случи! Много искам да имаме дете с мъжа ми, аз съм на 27, той е на 40, разликата ни е малко по-голяма, затова мисля, че сега е идеалното време, в което можем да си направим дете, чувствам се напълно готова да стана майка, а той не е готов да бъде баща!

Чудя се, в кой момент мъжете се чувстват готови да станат бащи, доловили ли сте това? Преди две години замина за чужбина, за да се почувстваме по-сигурни финансово, след година и половина бачкане се завърна и все пак отговора беше същия – не му е сега времето! :o а кога???
Направихме си къща, всичко каквото пожела, за да се почувства мъжа ми достатъчно готов, за да стане баща, много ми е тежко, че не иска да има деца от мен, чувствам се някак виновна! :oops:

Какво бихте ме посъветвали и смятате ли, че мъжете имат някакъв пределен момент, в който осъзнават, че са готови да станат бащи :? и кой е той?
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот franky » 15 Май 2014, 13:27

Супер индивидуално е, според мен, едва ли имат някакъв пределен момент, в който да искат това! По-добре е да седнете и да говорите като големи хора, така че да разбереш позицията му и защо не иска деца (без да плачеш) не трябва от съжаление да прави нещо, което не искате и двамата!
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот pepa1974 » 19 Май 2014, 18:29

И аз съм на мнение, че е индивидуално, но сигурна ли си, че не иска дете по принцип или не е сигурен, че иска от теб?
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот julianne » 20 Май 2014, 10:53

pepa1974 написа:И аз съм на мнение, че е индивидуално, но сигурна ли си, че не иска дете по принцип или не е сигурен, че иска от теб?

Това си беше грубичко, а и не мисля, че ако не искаше дете от нея (а иска по принцип), връзката им все още ще е факт!
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот S_Milenska » 27 Ное 2014, 13:58

pepa1974 написа:И аз съм на мнение, че е индивидуално, но сигурна ли си, че не иска дете по принцип или не е сигурен, че иска от теб?


хаха, е той човекът 3-4 години какво е правил с тази жена, моля ти се ;) Как го измисли само?! Сигурно е стар ерген има ги такива, които просто не си се представят като бащи. А всъщност точно време за дете - няма, то никога не идва на време според нас, а се оказва, че се появява в точния момент ;)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот D-r Terziev » 27 Ное 2014, 15:33

Ginger написа:Много се надявах да не ми се наложи да отворя тази тема, но за съжаление и това се случи! Много искам да имаме дете с мъжа ми, аз съм на 27, той е на 40, разликата ни е малко по-голяма, затова мисля, че сега е идеалното време, в което можем да си направим дете, чувствам се напълно готова да стана майка, а той не е готов да бъде баща!

Чудя се, в кой момент мъжете се чувстват готови да станат бащи, доловили ли сте това? Преди две години замина за чужбина, за да се почувстваме по-сигурни финансово, след година и половина бачкане се завърна и все пак отговора беше същия – не му е сега времето! :o а кога???
Направихме си къща, всичко каквото пожела, за да се почувства мъжа ми достатъчно готов, за да стане баща, много ми е тежко, че не иска да има деца от мен, чувствам се някак виновна! :oops:

Какво бихте ме посъветвали и смятате ли, че мъжете имат някакъв пределен момент, в който осъзнават, че са готови да станат бащи :? и кой е той?

Не искам да те отчайвам, но вероятно не е готов мъжът ти! Това е.
D-r Terziev
 
Мнения: 47
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:44

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот Krum » 27 Ное 2014, 18:00

Някои никога не стават готови, а други, които се мислят за много овреме за бащи - не си гледат децата изобщо. Учудвам се на хора, които не искат семейство.. :roll:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот Pipilota » 28 Ное 2014, 10:07

Е, не бил готов, на 40 години! Явно изобщо не иска деца, кофти история..
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот Andrey » 26 Яну 2015, 15:13

Аз и сега съм готов да стана баща, а съм на 26 години, според мен човек винаги трябва да е готов за неочакваното :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот Krum » 26 Яну 2015, 16:05

Andrey написа:Аз и сега съм готов да стана баща, а съм на 26 години, според мен човек винаги трябва да е готов за неочакваното :)

Много добре си решил, аз ако бях с твоето мислене на времето, сега нямаше да стоя сам у нас, изградил кариера и да си мисля, че съм щастлив, защото имам голям телевизор! :roll:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта