Ходили ли сте в Замъка Равадиново?

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Re: Ходили ли сте в Замъка Равадиново?

Мнениеот penelopa » 13 Май 2016, 14:07

Чувала съм и хубави оценки, и лоши за замъка. Ще ми се някой ден да отида да го видя какво представлява, може би скоро :wink: .
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Ходили ли сте в Замъка Равадиново?

Мнениеот Elica » 16 Май 2016, 16:38

Чувала съм, че вече бил достатъчно мутренски.т.е. на някаква мутра замъка, атова не бих отишла ;)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Ходили ли сте в Замъка Равадиново?

Мнениеот proffinka » 03 Юли 2016, 11:35

Миналата година докато бяхме на Свети Влас решихме да се разходим и на други места и отидохме до замъка.
За мен честно казано е малко странен. Има от всичко. Прекалено е натруфен. Има дракони по покривите и всъщото време има място за наргилета например.
Като цяло идеята е страхорна, но според мен има прекалено много различни неща.
Винарната обаче е супер.
Аватар
proffinka
 
Мнения: 26
Регистриран на: 29 Яну 2016, 19:22

Re: Ходили ли сте в Замъка Равадиново?

Мнениеот pavleta » 04 Юли 2016, 11:33

proffinka написа:Миналата година докато бяхме на Свети Влас решихме да се разходим и на други места и отидохме до замъка.
За мен честно казано е малко странен. Има от всичко. Прекалено е натруфен. Има дракони по покривите и всъщото време има място за наргилета например.
Като цяло идеята е страхорна, но според мен има прекалено много различни неща.
Винарната обаче е супер.


Само за разглеждане ли е? Или има място за отсядане, ресторанти? По думите ви разбирам, че въпреки натруфеността, е интересна дестинация.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Ходили ли сте в Замъка Равадиново?

Мнениеот proffinka » 06 Юли 2016, 21:08

pavleta написа:
proffinka написа:Миналата година докато бяхме на Свети Влас решихме да се разходим и на други места и отидохме до замъка.
За мен честно казано е малко странен. Има от всичко. Прекалено е натруфен. Има дракони по покривите и всъщото време има място за наргилета например.
Като цяло идеята е страхорна, но според мен има прекалено много различни неща.
Винарната обаче е супер.


Само за разглеждане ли е? Или има място за отсядане, ресторанти? По думите ви разбирам, че въпреки натруфеността, е интересна дестинация.

Има ресторанти и кафета, но няма къде да се отседне.
Интересно е струва си да се види.
Аватар
proffinka
 
Мнения: 26
Регистриран на: 29 Яну 2016, 19:22

Re: Ходили ли сте в Замъка Равадиново?

Мнениеот Bambaa » 07 Юли 2016, 09:33

Дори и после да се разочаровам от дадено място или да не ми хареса чак толкова, обичам да пътешествам и бих отишла да го разгледам. Малко съм на принципа еди какво си път да види :lol: .
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Ходили ли сте в Замъка Равадиново?

Мнениеот pepimili » 13 Сеп 2016, 10:42

Аз също съм любопитна да го посетя, но винаги ми е изглеждал много бутафорно не мисля че ще остана очарована честно казано!
Вие се смеете, защото съм различен, а аз се смея, защото всички сте еднакви.
https://www.keranova.org/
Аватар
pepimili
 
Мнения: 44
Регистриран на: 01 Сеп 2016, 11:06

Re: Ходили ли сте в Замъка Равадиново?

Мнениеот black » 13 Сеп 2016, 11:24

Има разкошна градина, нея, ако се интересувате, си заслужава да се разгледа, ако не ви допада другото.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Ходили ли сте в Замъка Равадиново?

Мнениеот Magdalena_Nai » 12 Апр 2017, 23:53

Посетих го преди 2 години, предполагам от тогава оше се е обогатил и има дострояване и развитие.
Много мащабен туристически обект. Има много детайли , които наистина да те накарат да се чувстваш като в приказен дворец.
Мен ме впечатлиха красивите пауни, които се разхождат в необятния двор и добре поддържаната растителност.
Рицарските доспехи те наобикалат в имението, има статуи, декорации навсякъде-от тук има загатнато усещане на претрупаност и кич.
Разбрах че там се снимат филми и явно има защо.
Струва се да се види, все пак е забележителност, която е оценена по света.
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: Ходили ли сте в Замъка Равадиново?

Мнениеот Magdalena_Nai » 12 Апр 2017, 23:53

Посетих го преди 2 години, предполагам от тогава оше се е обогатил и има дострояване и развитие.
Много мащабен туристически обект. Има много детайли , които наистина да те накарат да се чувстваш като в приказен дворец.
Мен ме впечатлиха красивите пауни, които се разхождат в необятния двор и добре поддържаната растителност.
Рицарските доспехи те наобикалат в имението, има статуи, декорации навсякъде-от тук има загатнато усещане на претрупаност и кич.
Разбрах че там се снимат филми и явно има защо.
Струва се да се види, все пак е забележителност, която е оценена по света.
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

ПредишнаСледваща

Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта