Какви подаръци купувате за детските рождени дни?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Какви подаръци купувате за детските рождени дни?

Мнениеот Pipilota » 14 Авг 2015, 11:07

Андрей, след като не можеш да си го позволиш ще намериш алтернативен вариант. Могат да се намерят доста варианти за подаръци, както са казали отгоре, книжката е идеален подарък и има такива под 10лв. защо трябва да се подарява нещо, което може да е опасно за детето - като китайските играчки и най-малкото да не издържи и 2 игри!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какви подаръци купувате за детските рождени дни?

Мнениеот Andrey » 14 Авг 2015, 11:21

Да, права си, никой не обича да получава кофти неща.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Какви подаръци купувате за детските рождени дни?

Мнениеот sofi_black » 20 Авг 2015, 16:23

silver933 написа:Е не е точно така - в крайна сметка ти не каниш гости заради подаръците, а заради тяхното присъствие и купон! Но съм съгласен, че не бива да се подаряват боклуци, независимо от стойността им! Книги има до 6-7 лева, което е идеален подарък за децата! Евтино и здравословно :)

Да, но от деца до деца има разлика, най-малко във възрастта и начина, по който са свикнали да живеят.
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Какви подаръци купувате за детските рождени дни?

Мнениеот kauda » 26 Ное 2015, 16:11

Но и кофти подаръци и е най-гадно да подариш... сложно е, особено в тоя материален свят. Но наистина да не се съобразиш с възрастта пък е тъпо.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Какви подаръци купувате за детските рождени дни?

Мнениеот Bambaa » 26 Ное 2015, 18:15

kauda написа:Но и кофти подаръци и е най-гадно да подариш... сложно е, особено в тоя материален свят. Но наистина да не се съобразиш с възрастта пък е тъпо.

Затова е най-добре да се съберат пари и да се купи нещо общо, нещо, което майката смята за необходимост.
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Какви подаръци купувате за детските рождени дни?

Мнениеот fawla » 10 Мар 2016, 16:59

Bambaa написа:
kauda написа:Но и кофти подаръци и е най-гадно да подариш... сложно е, особено в тоя материален свят. Но наистина да не се съобразиш с възрастта пък е тъпо.

Затова е най-добре да се съберат пари и да се купи нещо общо, нещо, което майката смята за необходимост.

И това е така, но често, кгоато те канят на рожден ден го праявт, за да споделят празника с теб, а не да спечелят някой лев за сметката. Но зависи, ако семейството има по-малки възможности това е добър начин да им се помогне, но детето не приема за подарък отиването с празни ръце.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Какви подаръци купувате за детските рождени дни?

Мнениеот mamina » 10 Мар 2016, 17:42

Докато беше малък сина ми, подарявах или книжка, или занимателна и обучителна игра, но сега като вече е пред пубертетно състояние давам 20 лв. и съм готова.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Какви подаръци купувате за детските рождени дни?

Мнениеот fawla » 21 Апр 2016, 14:17

Ако детето не е толкова близко, не ви ли е неудобно? на мен ще ми странно, ако някой ден детето ми се върне от детския си рожден ден с пликове спари.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Какви подаръци купувате за детските рождени дни?

Мнениеот irka » 21 Апр 2016, 16:01

fawla написа:Ако детето не е толкова близко, не ви ли е неудобно? на мен ще ми странно, ако някой ден детето ми се върне от детския си рожден ден с пликове спари.


Защо да е неудобно, много недоразумения се спестяват така. Родителите най-добре знаят от какво има нужда детето и тъкмо с тях ще му купят.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Какви подаръци купувате за детските рождени дни?

Мнениеот kauda » 22 Апр 2016, 14:38

Не разбирам, защо родител, който ИМА нужда да купува нещо на детето си ще събере 10 деца в детски кът, ще пръсне 200 лева за рожден ден, след като има някакви конкретни нужди. Не е ли по-логично с тези пари да покрие наложащите му нужди, вместо да очаква, че от рождения ден и гостите си ще си възвърне парите, за да му покрива нуждите?!
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта