Какви подаръци купувате за детските рождени дни?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Какви подаръци купувате за детските рождени дни?

Мнениеот lussy » 19 Май 2014, 12:01

Този месец се оказа с твърде много детски рождени дни. :oops: Повечето деца от класа на сина ми са родени през април, май, юни… следователно сме през седмица на по два рождени дни и съм се видяла в чудо с купуването на подаръци!

Опитвам се да вземам всякакви идеи от това, което са подарявали на сина ми, например, но вече идеите ми започнаха да се изчерпват сериозно. Съвсем скоро наближават други два детски рождени ден, затова ми трябва спешна помощ да се изберем подаръци за момиче и момче на 8 години!

За майките, които са в същото положение с подаръците за детските рождени дни, само мога да предложа, понеже на мен това ми мина през ръцете – преди седмица подарихме на едно момиченце доста дебела книжка за направата на дрехи – изрязваш, лепиш и подобни, струваше около 17 лева.
Хайде сега, кажете какъв подарък мога да купя за поредният детски рожден ден, а каква е цената, до която се ограничавате в подаръците? :?
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Какви подаръци купувате за детските рождени дни?

Мнениеот M.Tasheva » 19 Май 2014, 12:04

Ами за момиче на 8, бих подарила музикална кутия, а за момче (при положение, че е родено лятото) воден пистолет, например :roll:
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Какви подаръци купувате за детските рождени дни?

Мнениеот dejavu » 19 Май 2014, 12:41

Според мен няма по-хубав подарък от книжка, която наистина ще му хареса, а на тази възраст като че ли децата са по-предсказуеми :?
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Какви подаръци купувате за детските рождени дни?

Мнениеот S_Milenska » 25 Ное 2014, 12:58

Аз горе долу давам за подаръци около 20лв. не повече. Все пак много зависи от интересите, ако детето ви знае какво може да му хареса на приятелчето. А и от друга страна аз си спомням, че на тази възраст аз избирах подаръците на съучениците си, не майка ми. :?
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Какви подаръци купувате за детските рождени дни?

Мнениеот Krum » 04 Фев 2015, 15:59

Винаги давам пари, 50 лева и да се радва детето, вместо да купувам нещо, което не се харесва, а приятелката ми сега япоканиха на рожден ден и тя пита майката какво да вземе.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Какви подаръци купувате за детските рождени дни?

Мнениеот silver933 » 05 Фев 2015, 14:33

Krum написа:Винаги давам пари, 50 лева и да се радва детето, вместо да купувам нещо, което не се харесва, а приятелката ми сега япоканиха на рожден ден и тя пита майката какво да вземе.

Парите са супер, но когато вече си с дете трябва да носиш подарък особено ако са по-далечни познати няма как да занесеш пари, може би ако се разбереш с родителите. ;) Ние винаги избираме подаръка в интернет, консултираме се с родителите и го купуваме ;)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Какви подаръци купувате за детските рождени дни?

Мнениеот S_Milenska » 05 Фев 2015, 15:31

Най-често купувам книжки, родителите май ги забравят тях, а има хубави книжки до към 20-30лв. което е нормалната цена за подарък :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Какви подаръци купувате за детските рождени дни?

Мнениеот Lollipop » 12 Фев 2015, 12:03

играчки, разбира се, децата не се радват на друго. А на 6-7 годишните купувам настолни игри, пъзели, герои ;)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какви подаръци купувате за детските рождени дни?

Мнениеот Malina » 12 Фев 2015, 17:25

Lollipop написа:играчки, разбира се, децата не се радват на друго. А на 6-7 годишните купувам настолни игри, пъзели, герои ;)

Да, важното е играчките да са съобразени с възрастта, този избор в идеален :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Какви подаръци купувате за детските рождени дни?

Мнениеот Lollipop » 13 Фев 2015, 12:02

Malina написа:
Lollipop написа:играчки, разбира се, децата не се радват на друго. А на 6-7 годишните купувам настолни игри, пъзели, герои ;)

Да, важното е играчките да са съобразени с възрастта, този избор в идеален :)

Да, сега ни предстои да ходим на детски рожден ден и със сигурност пак ще съм в този избор, освен ако родителите не кажат друго :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта