Какво се случи с бюста ви след раждане и кърмене?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Какво се случи с бюста ви след раждане и кърмене?

Мнениеот klarissa » 08 Фев 2018, 12:10

Няма как да не се промени, но нито е увиснал чак толкова, нито са настъпили някакви необратими промени. Не се притеснявам, че не е стегнат като на 20 годишно момиче, а и аз съм вече на 35, не съм първа младост.
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

Re: Какво се случи с бюста ви след раждане и кърмене?

Мнениеот nefertiti » 22 Мар 2018, 18:26

След раждане настъпват съществени промени. Бюст, влагалище, тяло. И за да се възстанови напълно жената е необходимо или много упорство и труд или малко корекции направени от специалист.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Какво се случи с бюста ви след раждане и кърмене?

Мнениеот Буба Мара » 01 Юни 2018, 17:07

Преди раждане гърдите ми станаха двойни. След раждане и кърмене, едната ми гърда остана голяма за сметка на другата, защото кърмех основно от нея. Нормализираха се в един момент, останаха стегнати макар и след двегодишно кърмене, но останаха по-малки от колкото преди да родя.
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Какво се случи с бюста ви след раждане и кърмене?

Мнениеот Rali_hr » 22 Авг 2018, 10:14

Аз не съм кърмила и никога не съм имала хубав, стегнат бюст, гърдите ми винаги са били покосени от гравитацията. :) сега са грозни, точно толкова, колкото и преди. :lol: Общо взето, не бих могла да си позволява да изляза без сутиен, нито преди, нито сега. ;)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какво се случи с бюста ви след раждане и кърмене?

Мнениеот Frac » 22 Авг 2018, 17:16

Това доста индивидуално според мен. Аз лично се мазах доста по време на бременност-тяло, гърди, дупе, корем - нямам стрии, но не знам дали е от мазане или от ген. Много е важно всичко да се случва постепенно, защото резките промени се отразяват видимо на кожата. За бюста какво да кажа-преди си бях с голям и сега също. Аз намирам разлика, но... това е положението. Или си носиш кръста или лягаш за корекции срещу N пари (които нямам :) ).
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Какво се случи с бюста ви след раждане и кърмене?

Мнениеот ivan.stoqnov » 22 Авг 2018, 18:07

Моята жена две деца ни роди и аз мисля, че нейния бюст доста порасна от тия работи. Сега с времето ще спадне ли? Чувал съм че с възрастта гърдите почти изчезват, но за сега няма такъв проблем, но ще видим какво ще се случи във времето.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Какво се случи с бюста ви след раждане и кърмене?

Мнениеот rabotnata pchela » 23 Авг 2018, 16:25

ivan.stoqnov написа:Моята жена две деца ни роди и аз мисля, че нейния бюст доста порасна от тия работи. Сега с времето ще спадне ли? Чувал съм че с възрастта гърдите почти изчезват, но за сега няма такъв проблем, но ще видим какво ще се случи във времето.

В кое време и къде отиват тея гърди? :lol: Според мен ако бюстът на една жена е по-пищен, той се запазва, но годините си оказват влиянието и разбира се, не остава толкова плътен колкото на младини и се деформира, гравитацията си казва думата. Но ако очавкаш на 70 години да ви радва с красив бюст, мисля, че грешно се надяваш. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какво се случи с бюста ви след раждане и кърмене?

Мнениеот Frac » 28 Авг 2018, 17:30

rabotnata pchela написа:
ivan.stoqnov написа:Моята жена две деца ни роди и аз мисля, че нейния бюст доста порасна от тия работи. Сега с времето ще спадне ли? Чувал съм че с възрастта гърдите почти изчезват, но за сега няма такъв проблем, но ще видим какво ще се случи във времето.

В кое време и къде отиват тея гърди? :lol: Според мен ако бюстът на една жена е по-пищен, той се запазва, но годините си оказват влиянието и разбира се, не остава толкова плътен колкото на младини и се деформира, гравитацията си казва думата. Но ако очавкаш на 70 години да ви радва с красив бюст, мисля, че грешно се надяваш. :lol:

Ох, много ми беше забавно. Сигурно жената на ivan.stoqnov ще има друго виждане по въпроса, но... я няма да сподели :)
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта