Вярно ли е, че всеки баща иска да има момче?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Вярно ли е, че всеки баща иска да има момче?

Мнениеот Malina » 24 Юни 2016, 14:25

fairy написа:Аз не съм си представяла нищо, не съм имала конкретно желание да е момче или момиче. Исках само всичко да е наред. Имах леки предчувствия за пола, но важното за мен беше да е живо и здраво.

Разбира се, и за имам някакви далечни желания, какво искам, но ако е от другия пол няма да се моля да е недъгаво, защото ми е виновно, че не е желания. :) Важното е да се роди живо и здраво, а че всеки има някакви предпочитания, това е така, и в това няма нищо лошо, съвсем нормално отношение е към всяко нещо, което ни се случва.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Вярно ли е, че всеки баща иска да има момче?

Мнениеот rabotnata pchela » 08 Юли 2016, 16:05

моят мъж като има момче, да не мислите, че се е прегърбил от тва да му обръща внимание и да играе с него, ама какво да ви кажа.. :) Изобщо не се сеща, Та като цяло всичко е на думи и гордостта им да си видят оная работа да бяга насам на там... те така го приемат нищо особено не е иначе от към грижи и внимание.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Вярно ли е, че всеки баща иска да има момче?

Мнениеот silver933 » 15 Авг 2016, 16:14

Хубаво е обаче да си видиш синът, този който един ден ще държи семейството на плещите си. Не че в наши дни има лошо, ако имаме и дъщеря. Казва се, че когато имаш дъщеря, то тя ще ти "отвори" вратата на старини. :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Вярно ли е, че всеки баща иска да има момче?

Мнениеот Alex_mor » 19 Авг 2016, 10:23

Напоследък май повечто бащи искат да имат момиченце. ;) Не знамобаче колко трябва да ти е болна тиквата, че това да ти е няква крайно водеща мисъл, дали ще е момче или момиче, кот' такоа. :)
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Вярно ли е, че всеки баща иска да има момче?

Мнениеот Krum » 04 Май 2017, 11:22

Мина това време, в което разчитахме на момчетата, че да ни продължат рода. За мен не би било от значение, както и мъжете, така и жените вече са с еднакви права, възможности и привилегии и не само на мъжа е присъщо да е глава на семейството.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Вярно ли е, че всеки баща иска да има момче?

Мнениеот уморена » 04 Май 2017, 12:52

Момичета, момчета, калабалък да има там, какво значение има какво е точно? Мина времето с тва, че трябва да е син наследника, давай нататък. Сега момичетата слагат в малкия си джоб момчетата, а и май на татковците са по-голяма слабост.
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

Re: Вярно ли е, че всеки баща иска да има момче?

Мнениеот gabinka_80 » 04 Май 2017, 15:10

Някои бащи искат да имат момиче. И аз не смятам, че има някакви препочитания, сякаш хората се надушват и едновременно искат момиче или момче, а то точно такова им се пада! :mrgreen:
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Вярно ли е, че всеки баща иска да има момче?

Мнениеот Kremiliya » 05 Май 2017, 10:12

Даже като гледам сега бащите се разтапят толкова по дъщеричките си, че май повече предпочитат тях.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Вярно ли е, че всеки баща иска да има момче?

Мнениеот Jolene » 05 Май 2017, 10:59

На думи, но когато се появи момиченцето, осъзнават, че е повече от страхотно! Всеки родител обича детето си и не го интересува дали е момиче или момче, дори да има предпочитания, когато детето се появи, всички съмнения от преди изчезват, идва само голямата истинска любов. :heartbeating:
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

Re: Вярно ли е, че всеки баща иска да има момче?

Мнениеот skyfly » 05 Май 2017, 15:12

Не мисля, че има значение, дали е момиче или момче. Но някои мъже предпочитат да имат мъже да, но докато се роди момиченцето и в действителност не разберат, че няма голямо значение какво е, защото любовта е неземно голяма. :heartbeating:
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта

cron