Вярно ли е, че всеки баща иска да има момче?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Вярно ли е, че всеки баща иска да има момче?

Мнениеот moni.sparrow » 20 Май 2014, 13:33

Пускам я нарочно в Зона за мъже, за да разбия мита, че мъжете искат да имат момче или поне се надявам да успея да го разбия! :!:
Бащата на децата ми е горд притежател и на момче и на момиче, но като че ли е по-толерантен и внимателен с момичето, обръща повече внимание на него и подобни. :idea:

Едно излизане с приятелки ме подсети за тази тема. Бяхме навън на разходка, при което приятелката ми среща неин познат, видя че детето й е момиче и възкликна към бащата, няма страшно, другия път – момче. :shock: На мен лично ми стана тъпо, за приятелката ми не знам!
Вие бащи, какво ще кажете, вярно ли е, че всеки баща иска да има момче или просто мит? :?
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Вярно ли е, че всеки баща иска да има момче?

Мнениеот ivoblinc » 20 Май 2014, 13:36

синът ми си дойде по поръчка, направих го да е момче просто и съм си горд с него, не че сега няма да се радвам и на момиче, малко време да мине, жената да позабрави какво й е било по време на бременността и след това и хайде пак :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Вярно ли е, че всеки баща иска да има момче?

Мнениеот viking » 27 Май 2014, 10:31

Никога не съм искал момче, може би, защото и не съм се замислял за това преди да разбера, че ще имам момиче, но съм много щастлив! :) :)
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Вярно ли е, че всеки баща иска да има момче?

Мнениеот denevdd » 10 Ное 2014, 13:49

Има много различия по тази тема. Срещал съм мъже, които искат единствено момиче... не ги разбирам де. Аз лично искам момчета, даже 2 - да си имат приятел до живот. Това идва по-скоро от личния ми опит - тоест ние сме 2 момчета с известна разлика в годините, но братството е злато!
denevdd
 
Мнения: 6
Регистриран на: 10 Ное 2014, 13:45

Re: Вярно ли е, че всеки баща иска да има момче?

Мнениеот gomez123 » 10 Ное 2014, 14:35

denevdd написа:Има много различия по тази тема. Срещал съм мъже, които искат единствено момиче... не ги разбирам де. Аз лично искам момчета, даже 2 - да си имат приятел до живот. Това идва по-скоро от личния ми опит - тоест ние сме 2 момчета с известна разлика в годините, но братството е злато!

Точно поради тази причина, понеже сме момче и момиче - брат и сестра, смятам за много по-добре да имаш и момче, и момиче, а и не само за теб като родител, но и за тях!
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Вярно ли е, че всеки баща иска да има момче?

Мнениеот Snejna » 21 Ное 2014, 17:26

Аз пък обратното - все по-често чувам, че мъжете искат да си имат дъщеря. :!: Според мен е до човека, някои си се представят като бащи на момичета, друго като на момчета. Не че има особено значение, човек не се разочарова от това, какво е детето му. ;)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Вярно ли е, че всеки баща иска да има момче?

Мнениеот Andrey » 24 Ное 2014, 17:55

Не мисля, че пола е от значение, все си мисля,че и на момче и на момиче ще се радвам еднакво :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Вярно ли е, че всеки баща иска да има момче?

Мнениеот mix_twix » 27 Яну 2015, 17:48

Не, на мен ми е все тая какво ще имам едни ден, каквото и да е готино да бъде и живо и здраво :Р
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Вярно ли е, че всеки баща иска да има момче?

Мнениеот Локумът » 27 Яну 2015, 18:15

Е, да не е лошо, аз имам 2 момчета, супер е! Пък и по-малко ги мислиш :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Вярно ли е, че всеки баща иска да има момче?

Мнениеот Kremiliya » 29 Яну 2015, 16:06

Не мисля, че е вярно, дори напоследък татковците искат по-скоро да имат момиченца, отколкото момчета, може би е истина за историята на тати принцеската ;)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта