Как да обясним на тийнейджърка, че е с нормален ръст?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Как да обясним на тийнейджърка, че е с нормален ръст?

Мнениеот Mon_ton » 21 Апр 2015, 14:21

Bass написа:Джобно гадже. Те много високите, особено пък ако се качат на разни кокили... Тъкмо ще си носи обувките на токове спокойно. ;)

Такива са най-вървежни, мъжете обичат дамите им да са малки и сладички, точно, за да ги пазят ;)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как да обясним на тийнейджърка, че е с нормален ръст?

Мнениеот Filipa » 22 Апр 2015, 12:40

Когато става въпрос за тийнейджър, думата "нормален" просто не важи. Време трябва, но не само за израстване на ръст, но и емоционално. ;)
Filipa
 
Мнения: 127
Регистриран на: 08 Апр 2015, 11:17

Re: Как да обясним на тийнейджърка, че е с нормален ръст?

Мнениеот Леля Живка » 22 Апр 2015, 12:47

Тийновете вече се смятат за големи хора и за това си създават такива комплекси, кой да се сети, че още са деца? :mrgreen:
Леля Живка
 
Мнения: 86
Регистриран на: 01 Апр 2015, 15:14

Re: Как да обясним на тийнейджърка, че е с нормален ръст?

Мнениеот belleville » 01 Сеп 2016, 15:18

Аз бих й помогнала с избора на дрехи, да си избира такива, които визуално я издължават. И естествено винаги бих повтаряла, че още расте, но като знаем колко се вслушват в тия успокоения :smile: ...
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Как да обясним на тийнейджърка, че е с нормален ръст?

Мнениеот Lisica » 14 Мар 2017, 17:31

В тийн годините щом не с ечувства красива, значи нещо я потиска, и трябва да се разбере каква е причината, може това да е далечен намек, че иска високи обувки :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Как да обясним на тийнейджърка, че е с нормален ръст?

Мнениеот Pipilota » 14 Мар 2017, 20:30

И аз мисля, че може да е ползотворно подобно отношение, като купуването на подходящи обувки, или по-точно неподходящи за възрастта. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как да обясним на тийнейджърка, че е с нормален ръст?

Мнениеот Съни » 27 Май 2019, 10:39

Аз като се сетя колко дребничка си бях, в сравнение с моите съученички. После все едно изведнъж "дръпнах" на височина и се изравнихме. Така че, много често е просто въпрос на време нещата да се променят.
Съни
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Ное 2018, 10:23

Re: Как да обясним на тийнейджърка, че е с нормален ръст?

Мнениеот Валя.Танева » 13 Юни 2019, 09:38

Тийнейджърите са склонни да драматизират, пусти хормони! :)
Аз като тийнейджър много мразех косата си - рядка, права. А сега като си я гледам въобще не е толкова зле, ама това е положението - особености на възрастта.Трябва просто да се израсте като проявяваме разбиране към тревогите им, дори да са нелепи според нас.
Валя.Танева
 
Мнения: 44
Регистриран на: 08 Май 2019, 09:56

Re: Как да обясним на тийнейджърка, че е с нормален ръст?

Мнениеот Rali_hr » 13 Юни 2019, 16:45

Валя.Танева написа:Тийнейджърите са склонни да драматизират, пусти хормони! :)
Аз като тийнейджър много мразех косата си - рядка, права. А сега като си я гледам въобще не е толкова зле, ама това е положението - особености на възрастта.Трябва просто да се израсте като проявяваме разбиране към тревогите им, дори да са нелепи според нас.

Точно, те имат някакви нереалистични представи за нормална фигура и т.н. все чуждото е по-хубаво.. какво да ги правиш. С момчетата сякаш е по-лесно. :D Дъщеря ми сега е яко в играта, на 17 години е и е чудо... все телефонът й не е хубав, все дрехите й са смотани, все пъпките й са най-големи... :banghead:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Предишна

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта