Коя трябва да бъде най-светлата стая в дома?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Коя трябва да бъде най-светлата стая в дома?

Мнениеот franky » 10 Авг 2015, 16:49

silver933 написа:
BeenieGal написа:
silver933 написа:Да, много са хубави прозорците, има си и недостатъци, освен чистенето (което разбира се върша аз), то и многото жега днес, ние сме с южно изложение. Добре че има климатици. :mrgreen:

Да, но е добре да има и нещо, което да спира слънцето, нямате ли някакъв вид щори или по-плътни завеси, за да не се напича така самата стая :idea:

Има има, но се получава малко парников ефект, но се свиква де. бе готини са не бих ги сменил, пък и оня ден ми казаха една фирма за почистване на прозорци, та почнах още повече да си ги харесвам! :mrgreen:

Абе добър е този вариант, ти пак може да държиш отворено, ама друго е като не пече вкъщи, по-лошо е да се събуждаш сварен и слънцето да ти вади очите :idea:
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Коя трябва да бъде най-светлата стая в дома?

Мнениеот silver933 » 02 Сеп 2015, 15:31

нали за това има щори, дали ще ти пече от малък или голям прозорец каква е разликата?
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Коя трябва да бъде най-светлата стая в дома?

Мнениеот Monika_Spasova » 04 Ное 2015, 11:31

silver933 написа:нали за това има щори, дали ще ти пече от малък или голям прозорец каква е разликата?

Имаш право, но големият прозорец е много по-готин от малкия ;) Дори и светлината, която влиза под щорите е малко.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Коя трябва да бъде най-светлата стая в дома?

Мнениеот silver933 » 13 Ное 2015, 12:22

Monika_Spasova написа:
silver933 написа:нали за това има щори, дали ще ти пече от малък или голям прозорец каква е разликата?

Имаш право, но големият прозорец е много по-готин от малкия ;) Дори и светлината, която влиза под щорите е малко.

на нас ни е добре, не знам. :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Коя трябва да бъде най-светлата стая в дома?

Мнениеот magda » 13 Ное 2015, 14:42

silver933 написа:
Monika_Spasova написа:
silver933 написа:нали за това има щори, дали ще ти пече от малък или голям прозорец каква е разликата?

Имаш право, но големият прозорец е много по-готин от малкия ;) Дори и светлината, която влиза под щорите е малко.

на нас ни е добре, не знам. :)

Има хора, които не се впечатляват толкова много от особено светли помещения и им е все тази колко са големи прозорците, ама и аз не съм от тях, предпочитам да ми е просторно
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Коя трябва да бъде най-светлата стая в дома?

Мнениеот Monika_Spasova » 15 Ное 2015, 20:15

Аз обичам да ми е светло и да има от къде да влиза въздух и да ми е комфортно. Точно такива прозорци обичам, искам да има светлина. Мразя да ми е тъмно. Бих си сложила прозорец и в тоалетната ако мога. :lol:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Коя трябва да бъде най-светлата стая в дома?

Мнениеот silver933 » 16 Ное 2015, 11:37

Monika_Spasova написа:Аз обичам да ми е светло и да има от къде да влиза въздух и да ми е комфортно. Точно такива прозорци обичам, искам да има светлина. Мразя да ми е тъмно. Бих си сложила прозорец и в тоалетната ако мога. :lol:

Е свиква се то и аз преди не си падах много да ми е светло, н с времето, когато ми остана по-малко време за копмютърни игри се научих и да понасям светлината, хаха :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Коя трябва да бъде най-светлата стая в дома?

Мнениеот Elica » 16 Ное 2015, 16:28

Спалнята си я предпочитам по-тъмна, за да мога да спя спокойно. Но тези щори, които са пвъншните и правят тъмница в стаята направо потискат
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Коя трябва да бъде най-светлата стая в дома?

Мнениеот Pipilota » 16 Апр 2016, 12:37

И аз толкова много обичам да е светло и готино. Най-добре е да има сввтлина. Създава и уют. Винаги могат да се дръпнат завесите и да стабе по-тъмно, но естествена светлина без прозорци няма как да стане. Така че по-добре да има повече прозорци. А пердета по магазините много... е вярно скъпи де. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Коя трябва да бъде най-светлата стая в дома?

Мнениеот pravilno » 18 Апр 2016, 09:15

И аз харесвам жилището да е с повече прозорци, за да е светло. Но с една малка уговорка - спалнята да не е на изток, защото не ми е приятно лятото още рано-рано да почва да ми пече слънцето в очите. Хем ми е по-уютно, като е светло, хем искам да има светлина заради цветята ми :grin: .
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Предишна

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта