Бебето се хипнотизира от реклами – само така се храни!

От кърменето, през захранването, до храненето на детето, полезни и вредни храни, рецепти

Re: Бебето се хипнотизира от реклами – само така се храни!

Мнениеот Pipilota » 27 Яну 2016, 20:41

pravilno написа:Дъщерята заспиваше на телевизор и се оказа голяма грешка :???:

Мдааа, после няма измъкване от телевизора, нали? И колко изнервено става детето когато е нон стоп пред телевизор е дота гадно....
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Бебето се хипнотизира от реклами – само така се храни!

Мнениеот Kaya » 28 Яну 2016, 10:27

Не знам какво е магичното в рекламите, но дъщеря ми ги е научила всичките на изуст. :eek:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Бебето се хипнотизира от реклами – само така се храни!

Мнениеот analizatorka » 28 Яну 2016, 11:07

Kaya написа:Не знам какво е магичното в рекламите, но дъщеря ми ги е научила всичките на изуст. :eek:



Музиката и бързосменящите се картинки. Често съм чувала по-малки дечица да пеят някоя зарибяваща песничка от реклама.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Бебето се хипнотизира от реклами – само така се храни!

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Яну 2016, 12:18

Kaya написа:Не знам какво е магичното в рекламите, но дъщеря ми ги е научила всичките на изуст. :eek:

Даа, малкия е същия. Изобщо може да не знае и добър ден да каже, ама всички реклами ми ги рецитира, иде му да му подредя 12 минутно шамарено шоу. :smack:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бебето се хипнотизира от реклами – само така се храни!

Мнениеот miron » 29 Яну 2016, 16:38

Ами песните са досаттъчно шумни и ритмични, че да ги заинтересоват ;) Тва е положението.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Бебето се хипнотизира от реклами – само така се храни!

Мнениеот zagrijena » 22 Фев 2016, 14:58

Няма да ги пускаме рекламите . :grin: Да се чуди човек защо на бебе му трябва пуснат телевизор :mrgreen: Направо давайте да изхвърляме телевизорите, без това са вредни.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Бебето се хипнотизира от реклами – само така се храни!

Мнениеот miron » 21 Апр 2016, 10:25

zagrijena написа:Няма да ги пускаме рекламите . :grin: Да се чуди човек защо на бебе му трябва пуснат телевизор :mrgreen: Направо давайте да изхвърляме телевизорите, без това са вредни.
Ако това го направите, определено ще си направите най-голямата услуга. Само че без телевизор кой може да живее? почти никой..
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Бебето се хипнотизира от реклами – само така се храни!

Мнениеот klara » 21 Апр 2016, 12:06

Не е така, живее се добре :grin: . Въпрос на свикване. Вечер като се прибера дори не се и сещам за него, пускам си музика и готово.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Бебето се хипнотизира от реклами – само така се храни!

Мнениеот Lisica » 21 Апр 2016, 13:46

klara написа:Не е така, живее се добре :grin: . Въпрос на свикване. Вечер като се прибера дори не се и сещам за него, пускам си музика и готово.

Това не съм много склонна да го вярвам, аз не се сещам за къща, в която телевизора да не е на особена почит. Децата от малки са научени да гледат анимации.., реклами, и какво ли още не и то естествено на телевизора..
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Бебето се хипнотизира от реклами – само така се храни!

Мнениеот balsam » 22 Апр 2016, 11:28

Аз винаги спирах телевизора, когато го хранех мушмурочето. Давах му някакъв предмет да го занимава или му правех интересни муцунки :lol: . Но като стана голям, наруши правилото, за което и аз имам вина :oops: . Сега мъж за женене и не сяда да се храни, без да е включено нещо, добре поне, че повечето пъти е музика.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

ПредишнаСледваща

Назад към Хранене и захранване

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта