Бебето се хипнотизира от реклами – само така се храни!

От кърменето, през захранването, до храненето на детето, полезни и вредни храни, рецепти

Бебето се хипнотизира от реклами – само така се храни!

Мнениеот penny » 21 Май 2014, 15:13

До сега сме нямали кой знае какви проблеми с храненето, но от известно време не иска да яде нищо, когато е спрян телевизора или върви по него нещо различно от реклами. :oops:

Започнах да се плаша понеже това е отвратителна тактика да го накарам да яде нещо, но той е като хипнотизиран от рекламите и само в такъв случай можеш да му правиш почти всичко, включително и да го накараш да яде нещо!

Чух се с педито, понеже наистина ме дострашава, че хипнозата пред телевизора ще се окаже единствения начин да го накарам да яде нещо, тя ме успокои да не се тревожа, че било заради зъбките или просто негова си стачка!
Обаче не знам в последствие как ще го отуча да яде на различно място от това пред телевизора с пуснати реклами. :roll: Дайте ми съвет, не зная дали друг е имал подобен проблем, но на мен в момента ми изглежда грандиозен!!!
Предварително ви благодаря!
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Бебето се хипнотизира от реклами – само така се храни!

Мнениеот PasDeDeux » 21 Май 2014, 15:24

И аз съм на същото мнение! Съвсем нормално е всичко и ние постоянно се храним с какви ли не занимавки - играчки физиономии, гледаме през прозореца коли и хора само и само да си пъхне нещо в устата (и да, да не го изплюва) :D просто за съжаление, рекламите са доста по интригуващи и цветни, нормално е детското внимание да бъде грабнато много по-бързо и качествено от тях!
Ще стискам палци сега като излизате по разходки да свикнете да се храните навън и тези проблеми да престанат! ;)
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Бебето се хипнотизира от реклами – само така се храни!

Мнениеот Nightmare » 23 Май 2014, 11:58

То и аз се усещам, че по някое време започват да ме хипнотизират, какво остава за едно бебе :geek:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Бебето се хипнотизира от реклами – само така се храни!

Мнениеот pepa1974 » 28 Май 2014, 14:05

то май хипнозата е на всички нива-телевизия, интернет - и деца, и възрастни -всички сме зомбирани, не е проблемът в детенцето, но пробвайте с нещо странично да го разсейвате ри хранене, за да не свиква от толкова малко с телевизията
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Бебето се хипнотизира от реклами – само така се храни!

Мнениеот lussy » 28 Май 2014, 14:16

Сменяйки обстановката, мисля, че няма да има такива проблеми, като се има предвид, че ако сте в някоя градинка ще има и други деца тичащи и пищящи около вас, със сигурност ще отвличат вниманието по-добре от рекламите! ;) ;) ;) ;)
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Бебето се хипнотизира от реклами – само така се храни!

Мнениеот Rali_hr » 28 Ное 2014, 12:18

Всички деца много обичат рекламите, не знам защо така, досега не съм видяла дете, което да не се хипнотизира от реклами :shock:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Бебето се хипнотизира от реклами – само така се храни!

Мнениеот Snejna » 29 Дек 2014, 13:51

Всички деца обичат рекламите, не знам защо така, сигурно защото самного кратки и приковават лесно вниманието. :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Бебето се хипнотизира от реклами – само така се храни!

Мнениеот Krum » 13 Фев 2015, 15:54

Май повечето деца се хипнотизират от рекламите и аз не мога да си обясня защо, и все пак не трябва да използвате този момент за хранене, а да го правите на спрян телевизор :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Бебето се хипнотизира от реклами – само така се храни!

Мнениеот qwerryyy » 02 Апр 2015, 15:10

Рекламите са много интересни за децата, не знам защо така им действат, но и на мен ми е направило впечатление, че много се хипнотизират от тях. :roll:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Бебето се хипнотизира от реклами – само така се храни!

Мнениеот pravilno » 27 Яну 2016, 15:13

Дъщерята заспиваше на телевизор и се оказа голяма грешка :???:
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Следваща

Назад към Хранене и захранване

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта