Кой е опитвал балансираната диета с хляб?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Кой е опитвал балансираната диета с хляб?

Мнениеот donni » 22 Май 2014, 10:47

Чичко Гугъл скоро ме отвори за диетата с хляб. Понеже много обичам хляб и мога да го ям с всичко, а свалям килограми, точно когато спра да ям хляб и това хич не ми допада.
Доволна съм от откритата балансирана диета с хляб, обаче се опасявам, че преди да започна да слабея рязко ще кача поне два килограма! Затова реших да направя един конулт тука, ако е някой е опитвал тази диета ще съм много щастлива да сподели резултати.
Понеже моето тегло се влияе от доста неща може пък с някой да започнем балансираната диета с хляб заедно, ако има желание! :roll:

Предполагам първо трябва да напиша в какво се състои тя – много вода, чай, кафе, 8-12 малки филийки (по-скоро половин) диетичен хляб (евентуално тънко намазани с масло или извара) и по желание тънко парче шунка или риба, но БЕЗ нищо СЛАДКО!
Зеленчуци, които не съдържат скорбяла на корем се хапват, както и 3 яйца за седмица (приготвени по желание), Задължително и 200 грама кис. мляко на ден. Също са позволени 3 пъти в седмицата порция риба или месо със зеленчуци и всекидневно можеш да хапваш ч ябълка, (круша, портокал).

Не звучи никак зле, нали, като се има предвид, че трябва да хапваш на 3-4 часа, няма шанс да останеш гладен :!: Другото хубаво на диетата е, че може да се прави неограничено дълго, понеже си е достатъчно балансирано храненето! :idea:
Хайде, изпробвали или желаещи давайте отзиви! ;)
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Кой е опитвал балансираната диета с хляб?

Мнениеот Bambaa » 22 Май 2014, 10:57

Не мисля, че е достатъчно балансирана, за да се прави неограничено дълго - къде останаха бобовите храни, например :? :?: :?:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Кой е опитвал балансираната диета с хляб?

Мнениеот donni » 22 Май 2014, 11:05

Bambaa написа:Не мисля, че е достатъчно балансирана, за да се прави неограничено дълго - къде останаха бобовите храни, например :? :?: :?:

Ох, благодаря ти за подсещането! Всъщност диетата се разделя на два етапа и този, който написах е първият, втори етап представлява (предполагам поне след седмица или две) да се замества 2 парчета хляб с чаша бобови храни или макарони или с половин чашка овесени ядки, ориз, елда или един картоф.
Дори се позволява плодовете да се увеличат до три порции ;)

Менюто ми до момента не мисля, че е толкова балансирано, така че ми се струва супер това! ;)
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Кой е опитвал балансираната диета с хляб?

Мнениеот pepa1974 » 28 Май 2014, 13:37

От тази диета май ще кача килограми, 10 филийки на ден е страшно много :o
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Кой е опитвал балансираната диета с хляб?

Мнениеот Krum » 26 Ное 2014, 15:35

Това си е доста хляб, ама от друга страна се говори, че ще е диетичен хляба, знам ли, аз не бих я пробвал, то само по себе си ако не правиш комбинации - вредни няма как да не отслабнеш :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Кой е опитвал балансираната диета с хляб?

Мнениеот Elica » 04 Дек 2014, 16:37

Не знам дали би се случило, виждат ми се много 8 филии хляб на ден, дори и да е черен.. :roll:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Кой е опитвал балансираната диета с хляб?

Мнениеот Anka » 08 Дек 2014, 16:51

Ми интересно звучи, факт, ама дали ще е ефикасно, не ми се вярва.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Кой е опитвал балансираната диета с хляб?

Мнениеот Andrey » 16 Апр 2015, 10:34

Брей, надали ще стане чудото, но то кой ли не обича хляб, ние сме свикнали на масата хляб да има! :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Кой е опитвал балансираната диета с хляб?

Мнениеот dinkog » 16 Апр 2015, 12:00

Добре де, 10 филии хляб са си доста, вярно, че голямо ядене, но е все пак сандвич, а и без никакви плодове, колко ще е полезно, по-скоро в еднообразието.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Кой е опитвал балансираната диета с хляб?

Мнениеот Mon_ton » 16 Апр 2015, 12:44

Ако всеки ден ядем едно и също, то няма как да не ни се отрази на килогармите и то в минус, съвсем логично е.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта