Пътувалите до Доминикана – помогнете с инфо!

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Пътувалите до Доминикана – помогнете с инфо!

Мнениеот Ginger » 22 Май 2014, 15:59

Много искаме с мъжа ми да си подарим една екскурзия до Доминикана! Понеже не сме от онези лъскави семейства, които ще се наврат в 5 звездни комплекси и няма да си подадат носа навън, за да не видят случайно как хората живеят в нищета няма и да потърсим услугите на агенция! :idea:

Като цяло си падаме по-скоро авантюристи, затова решихме да отидем до Доминикана по трудния път, е, не най-трудния ще си вземем самолетни билети :mrgreen: разчитаме на други като нас, които са решили да отседнат при местни на квартира, затова ни трябва повече инфо!

Избрахме точно Доминикана, понеже искаме да се запознаем не само с начина на живот на местните, но и с природата, а и разбрахме, че там пясъка е божествен, а водата топла – точно като за мен!
Искрено ви моля да ни помогнете с инфо, тъй като може и да нямаме физическата възможност да отидем на море тук, то поне заслужаваме да си направим незабравими 2 или 3 седмици в Доминикана :!:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Пътувалите до Доминикана – помогнете с инфо!

Мнениеот zheleva212 » 22 Май 2014, 16:02

Много малко хора се наемат да тръгнат ейтака без агенция и без квартира на място като Доминикана! Надявам се сте проучили добре, преди да го пожелаете райското кътче точно по този начин! Казано честно не мога да ви помогна по никакъв начин, не познавам и хора, ходили там, просто предупреждавам!
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Пътувалите до Доминикана – помогнете с инфо!

Мнениеот PasDeDeux » 24 Апр 2015, 17:04

Ако вече сте ходили, предполагам знаете, че пътят освен труден е и доста опасен, ако не сте ходили все още е добре да помислите и ако сте на същото мнение да прочетете за какво иде реч, за съжаление не съм ходила, но с удоволствие бих се организирала, при достатъчно средства :idea:
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Пътувалите до Доминикана – помогнете с инфо!

Мнениеот Pipilota » 27 Апр 2015, 10:30

PasDeDeux написа:Ако вече сте ходили, предполагам знаете, че пътят освен труден е и доста опасен, ако не сте ходили все още е добре да помислите и ако сте на същото мнение да прочетете за какво иде реч, за съжаление не съм ходила, но с удоволствие бих се организирала, при достатъчно средства :idea:

те там наистина могат да те убият на пътя, предпочитам по-лъскави и безопасни места, хаха :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Пътувалите до Доминикана – помогнете с инфо!

Мнениеот Грохот » 27 Апр 2015, 16:01

Това, че не е безопасно по-принцип не означава, че като отидеш ще те набият и ограбят, защото си чужденец, имам познати, които са ходили и нищо лошо не им се е случило, освен, че са изгорели като раци, но това е от глупост :D
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13


Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта