Редовно или задочно обучение, кое бихте предпочели?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Редовно или задочно обучение, кое бихте предпочели?

Мнениеот kalinka-kuku » 19 Май 2015, 15:07

Krum написа:И двете си имат предимства. Но пък за задочното учене, работодателите не всеки път наемат студенти, което обезмисля задочното учене. :(

Да, това е така, на мен ми беше много трудно, докато си намеря работа, а без висше образование пък не те вземат на работа, не е една!
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Редовно или задочно обучение, кое бихте предпочели?

Мнениеот Krum » 21 Май 2015, 13:35

Така е, работодателите са много взискателни, мен ако питаш не знаем какво искаме, аз винаги наемам хора, без значение образованието им, нито дали учат в момента или не.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Редовно или задочно обучение, кое бихте предпочели?

Мнениеот Anka » 23 Юни 2015, 16:09

Сега уча редовно и е много готино, има си своите предимства, не може да се отрече. Но пък при задочното по-лесно се намира работа. :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Редовно или задочно обучение, кое бихте предпочели?

Мнениеот Lisica » 22 Яну 2016, 11:56

Anka написа:Сега уча редовно и е много готино, има си своите предимства, не може да се отрече. Но пък при задочното по-лесно се намира работа. :)

Да,т очно заради това и аз съм решила да уча задочно, за да мога да работя и да избягам от вкъщи. Приеха ме в университет в нашия град, а образованието тук е добро и няма смисъл да утежнявам живота на нашите. :) Скоро мисля да избягам на квартира, но трябва да посъбера някой лев. :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Редовно или задочно обучение, кое бихте предпочели?

Мнениеот nushi.kisyova » 22 Яну 2016, 15:00

Lisica написа:
Anka написа:Сега уча редовно и е много готино, има си своите предимства, не може да се отрече. Но пък при задочното по-лесно се намира работа. :)

Да,т очно заради това и аз съм решила да уча задочно, за да мога да работя и да избягам от вкъщи. Приеха ме в университет в нашия град, а образованието тук е добро и няма смисъл да утежнявам живота на нашите. :) Скоро мисля да избягам на квартира, но трябва да посъбера някой лев. :)

Да, редовното, все едно си ходиш на училище, не ти се променя много ежедневието, освен ако не работиш, тогава идва нагорно, защото и преподавателите ти се правят и нищо не е както трябва
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Редовно или задочно обучение, кое бихте предпочели?

Мнениеот iwoni » 01 Фев 2016, 14:11

На днешно време студентите гледат да се хванат на работа независимо дали са редовно или задочно обучение. И вдвата варианта е трудно да съчетаваш нещата, но все някак се избутва :smile:
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Редовно или задочно обучение, кое бихте предпочели?

Мнениеот Pipilota » 01 Фев 2016, 14:42

iwoni написа:На днешно време студентите гледат да се хванат на работа независимо дали са редовно или задочно обучение. И вдвата варианта е трудно да съчетаваш нещата, но все някак се избутва :smile:

Не е така, зависи много от родителите дали могат да си позволят да не им работят децата, а и зависи от университета, ако е много ангажиращ няма как да работиш в същото време. Сега ако образованието е да се отбие номера, то тогава нормално да си търсят работа, но ако целят да научат нещо, то тогава нещата стават по-различни.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Редовно или задочно обучение, кое бихте предпочели?

Мнениеот Alex_mor » 01 Фев 2016, 16:01

Зависи кавко се учи, то не е като да ядеш баница и да решиш с мляко ли да я ядеш или с компот. Не се става лекар, като ходиш от време на време в университета. Тъй че според зависи от образованието и от желанието да се усвои материята.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Редовно или задочно обучение, кое бихте предпочели?

Мнениеот penelopa » 26 Фев 2016, 17:09

Alex_mor написа:Зависи кавко се учи, то не е като да ядеш баница и да решиш с мляко ли да я ядеш или с компот. Не се става лекар, като ходиш от време на време в университета. Тъй че според зависи от образованието и от желанието да се усвои материята.


Има се предвид ако имаш изборк ое би избрал. И аз не съм чула да се учи медицина задочно. Най-хубавите са студентските години, трябва да си ги изкарат както трябва децата. После цял живот ще работят. :lol:
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Предишна

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта