Колко често излизате, откакто станахте бащи?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Колко често излизате, откакто станахте бащи?

Мнениеот Andrey » 07 Яну 2016, 12:19

Е№, айде сега, аз не мисля да излизам всяка вечер, но сега притесненията, че може да тръгне да ражда по всяко време и побърканите ѝ хормони и рев през 2 час аопределено не мога да рискувам с някоя бира с приятели, малката като се роди със сигурност ще имам време за почивка малко, а и не мисля това право да го отнемам на жената ;) нека дас и излиза и тя. :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Колко често излизате, откакто станахте бащи?

Мнениеот Kremiliya » 13 Яну 2016, 17:39

Andrey написа:Е№, айде сега, аз не мисля да излизам всяка вечер, но сега притесненията, че може да тръгне да ражда по всяко време и побърканите ѝ хормони и рев през 2 час аопределено не мога да рискувам с някоя бира с приятели, малката като се роди със сигурност ще имам време за почивка малко, а и не мисля това право да го отнемам на жената ;) нека дас и излиза и тя. :)

Да, по-добре да не рискувате, а да сте заедно и да не се шашкаш излишно. :) После може заедно да излизате, като се роди бебето не означава, че животът свършва.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Колко често излизате, откакто станахте бащи?

Мнениеот analizatorka » 21 Мар 2016, 17:52

Това си е сериозен проблем в една двойка и отстъпване и от двете страни потушава малко нещата. Бабата все за 2-3 часа може да отмени родителите, а иначе няма лошо редуването на бащата или майката в излизанията. Нали въпросът е за няколко часа, бащата да не се прави на ударен :mrgreen:
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Колко често излизате, откакто станахте бащи?

Мнениеот Andrey » 24 Мар 2016, 13:14

Ами излизам си аз , когато си искам. Жената и тя, малката си стои в кошарата. :) никой не й пречи и на нея да си реве или да си спи, когато я кефи. :lol: Засега не съм усетил ограничения. :lol:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Колко често излизате, откакто станахте бащи?

Мнениеот Leonora » 24 Мар 2016, 17:10

Andrey написа:Ами излизам си аз , когато си искам. Жената и тя, малката си стои в кошарата. :) никой не й пречи и на нея да си реве или да си спи, когато я кефи. :lol: Засега не съм усетил ограничения. :lol:


Казваш го, сякаш излизате едновременно и двамата. А бебето си стои вкъщи, с позволение да излиза, ако му се иска :lol:
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

Re: Колко често излизате, откакто станахте бащи?

Мнениеот iwoni » 25 Мар 2016, 11:49

Leonora написа:
Andrey написа:Ами излизам си аз , когато си искам. Жената и тя, малката си стои в кошарата. :) никой не й пречи и на нея да си реве или да си спи, когато я кефи. :lol: Засега не съм усетил ограничения. :lol:


Казваш го, сякаш излизате едновременно и двамата. А бебето си стои вкъщи, с позволение да излиза, ако му се иска :lol:


Този вариант не съм го срещала. :lol:
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Колко често излизате, откакто станахте бащи?

Мнениеот Leonora » 25 Мар 2016, 15:03

чакаме Andrey да ни разкрие тайната :))
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

Re: Колко често излизате, откакто станахте бащи?

Мнениеот Andrey » 29 Мар 2016, 10:28

Еееееееееееее гледай ги само как извъртели нещата. :lol: :lol: :lol: Споко, не оставяме бебето да стои самичко вкъщи. ;) Излиза само в нашата компания, а у нас си има придружител - възрастен. :mrgreen:
Иначе имам предвид, че жена ми няма ограничения да излиза когато пожелае, аз също. Е разбира се, гледаме да се уговаряме, за да не остава малката сама. :) Имаме обаче сега повече моменти заедно. Добре, че и бабите са наблизо, и всяка събота е нашето време. :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Колко често излизате, откакто станахте бащи?

Мнениеот rabotnata pchela » 29 Мар 2016, 10:35

Eee, Андрей мноого сте големи във вашето семейство. Сега мога да ти дам една идея, която скоро разбрах от една приятелка. :) тя всеки уикенд оставя детето на бабата и тогава е времето, когато те прекарват само двамата с половинката си. :) Ако имате възможност да си оставате насаме - правете го. Никой няма да ви обвини, че си гледате зле детето, защото си ходи при бабите. ;) Възползвайте се, че има кой да го гледа. ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Колко често излизате, откакто станахте бащи?

Мнениеот fairy » 31 Мар 2016, 10:26

rabotnata pchela написа:Eee, Андрей мноого сте големи във вашето семейство. Сега мога да ти дам една идея, която скоро разбрах от една приятелка. :) тя всеки уикенд оставя детето на бабата и тогава е времето, когато те прекарват само двамата с половинката си. :) Ако имате възможност да си оставате насаме - правете го. Никой няма да ви обвини, че си гледате зле детето, защото си ходи при бабите. ;) Възползвайте се, че има кой да го гледа. ;)


Това е много удобен и полезен начин за укрепване на връзката между двамата родители. Има майки, които не се усещат, че е полезно понякога да се отделиш от детето си и да обърнеш внимание и на себе си, и на мъжа си.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron