Oтслабване с човешки хорионгонадотропен хормон

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Oтслабване с човешки хорионгонадотропен хормон

Мнениеот Ivaylo » 30 Авг 2011, 20:30

sky написа:Марго, съжалявам, но не мога да отворя статията ти. Има ли друг начин да я отворя?


При мен се отваря?
Аватар
Ivaylo
 
Мнения: 349
Регистриран на: 14 Мар 2011, 22:21
Местоположение: в нищото

Re: Oтслабване с човешки хорионгонадотропен хормон

Мнениеот Margo » 31 Авг 2011, 13:12

sky написа:Марго, съжалявам, но не мога да отворя статията ти. Има ли друг начин да я отворя?

Не знам защо не можеш да го отвориш, но ето отново линк към
статията!
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Oтслабване с човешки хорионгонадотропен хормон

Мнениеот sky » 31 Авг 2011, 19:08

Прочетох статията, но тя не дава отговор на въпроса какви рискове крие изкуственото повишаване на гонадотропния хормон при здрави хора. Надявам се до 2-3 дни да имам нужната информация. Ако я получа, ще я споделя.
sky
 
Мнения: 18
Регистриран на: 25 Авг 2011, 22:25

Re: Oтслабване с човешки хорионгонадотропен хормон

Мнениеот Margo » 01 Сеп 2011, 10:19

sky написа:Прочетох статията, но тя не дава отговор на въпроса какви рискове крие изкуственото повишаване на хонадотропния хормон при здрави хора. Надявам се до 2-3 дни да имам нужната информация. Ако я получа, ще я споделя.

Ясно е написано в статията, че натрупването или завишени нива на хорионгонадотропния хормон предразполага за образуването на ракови и туморни образования.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Oтслабване с човешки хорионгонадотропен хормон

Мнениеот sky » 02 Сеп 2011, 13:27

Днес успях да се консултирам с ендокринолози и тяхното мнение е, че наистина медикаментозно увеличеният човешки хорионгонадотропен хормон крие риск да отключи някое онкологично заболяване. Така че се търси друго безвредно средство за отслабване, което не се състои само от нискокалорична диета, а би подпомогнало спазването и.
sky
 
Мнения: 18
Регистриран на: 25 Авг 2011, 22:25

Re: Oтслабване с човешки хорионгонадотропен хормон

Мнениеот Ivaylo » 02 Сеп 2011, 20:41

sky написа:Днес успях да се консултирам с ендокринолози и тяхното мнение е, че наистина медикаментозно увеличеният човешки хорионгонадотропен хормон крие риск да отключи някое онкологично заболяване. Така че се търси друго безвредно средство за отслабване, което не се състои само от нискокалорична диета, а би подпомогнало спазването и.

Истината е - диета, фитнес и много вяра и хъс! Няма нищо по-добро!
Аватар
Ivaylo
 
Мнения: 349
Регистриран на: 14 Мар 2011, 22:21
Местоположение: в нищото

Re: Oтслабване с човешки хорионгонадотропен хормон

Мнениеот FramarAdmin2 » 08 Сеп 2011, 16:30

Според мен водите безсмислени спорове, щом не се продава в аптечната мрежа значи нещо определено му куца.
Администратор на forum.framar.bg
Аватар
FramarAdmin2
 
Мнения: 245
Регистриран на: 18 Мар 2011, 11:17

Re: Oтслабване с човешки хорионгонадотропен хормон

Мнениеот Viktor.Ivanov » 23 Фев 2018, 14:17

Всяка игра с хормоните е много опасна.
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Oтслабване с човешки хорионгонадотропен хормон

Мнениеот Malina » 24 Фев 2018, 16:29

това ми звучи м ного опасно, има толковамного диет, човек трябва да подложи малко на изпитание волята си, за да отслабне, не бих стигнала до хормонално лечение, освен ако килограмите ми не са животозастрашаващи и то само след като см еизпробвали всичко и лекар е препоръчал да се действа така.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Предишна

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта