Кога приятелите си остават такива, въпреки времето?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Кога приятелите си остават такива, въпреки времето?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Апр 2018, 14:54

Точно, че се храни. Имам много приятлеи, които са ми приятели само на думи, а не съм ги виждала вече от година, това приятелство ли е?
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кога приятелите си остават такива, въпреки времето?

Мнениеот Буба Мара » 30 Апр 2018, 15:02

Имам много приятели, които не съм виждала и повече от година. имам такива, с които се виждаме на годината веднъж. Не сме събрали да се изпитваме. Или си в нечие сърце, или не си. Или има хора, които чувстваш близки, или не.. Много често преценяваме кой ни е приятел и по нашето собствено отношение към него.
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Кога приятелите си остават такива, въпреки времето?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Апр 2018, 15:06

Буба Мара написа:Имам много приятели, които не съм виждала и повече от година. имам такива, с които се виждаме на годината веднъж. Не сме събрали да се изпитваме. Или си в нечие сърце, или не си. Или има хора, които чувстваш близки, или не.. Много често преценяваме кой ни е приятел и по нашето собствено отношение към него.

Така е, но когато живееш с някой в един град, всеки ИЗЛИЗА с други хора, какво коства, уж приятелите да се срещнат поне 1 път в годината?! :roll: З амен това да нямаш време за човек, който наричаш приятел и уж обичаш, да не знаеш той как е в действителност, дали няма нужда от помощ, не може да се нарече приятел, а далечен познат.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кога приятелите си остават такива, въпреки времето?

Мнениеот Dipsy » 30 Апр 2018, 15:10

Имам приятелка, която много години вече ни делят от приятелството. Бях много огорчена, може би още съм. Но наскоро се видяхме и ми стана много смешно, когато приятелят й се оплака,че влязла в профила му във фейсбук и от негово име блокирала бившото ми гадже, с което били приятели там :lol: Начи може да не сме кой знае какви приятелки вече, обаче женската солидарност съществува :lol:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Кога приятелите си остават такива, въпреки времето?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Апр 2018, 15:18

Dipsy написа:Имам приятелка, която много години вече ни делят от приятелството. Бях много огорчена, може би още съм. Но наскоро се видяхме и ми стана много смешно, когато приятелят й се оплака,че влязла в профила му във фейсбук и от негово име блокирала бившото ми гадже, с което били приятели там :lol: Начи може да не сме кой знае какви приятелки вече, обаче женската солидарност съществува :lol:

:banghead: :banghead: :banghead: Нямам думи :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кога приятелите си остават такива, въпреки времето?

Мнениеот Тъжна Луна » 02 Май 2018, 15:35

Често най-дълги са приятелствата с хората с които вече не живеете наблизо. Виждате се на 2-3 одини за 3-4 дни, пийвате биричка, оплаквате си мъките и преди да сте се осъзнали се разделяте.
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Кога приятелите си остават такива, въпреки времето?

Мнениеот Frac » 02 Май 2018, 17:22

Ами хубаво е да знеш, че като звъннеш на стар приятел, скогото не сте се чували , примерно седмици, и си всее едно снощи сте си говорили :) Но все пак живота предлага разлини изпитания, с които се оценя това приятелство ли е или добро старо познанство.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Кога приятелите си остават такива, въпреки времето?

Мнениеот p.petrov » 02 Май 2018, 19:03

Истинският приятел е този, който и в най-лошите моменти е с теб и никога не те е оставял.. такива са малко, пазете ги!
Сем. Петрови❤️
Всеки залез ни носи спокойствие, всеки изгрев ни носи надежда.
Аватар
p.petrov
 
Мнения: 47
Регистриран на: 01 Май 2018, 03:40
Местоположение: Варна

Re: Кога приятелите си остават такива, въпреки времето?

Мнениеот Frac » 14 Май 2018, 16:50

Наскоро се разочаровах от едно такова уж приятелство. Еми така е, оставаме си добри познати!!!
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Кога приятелите си остават такива, въпреки времето?

Мнениеот Malina » 05 Юни 2018, 10:28

Frac написа:Наскоро се разочаровах от едно такова уж приятелство. Еми така е, оставаме си добри познати!!!

В един момент става така и човек остава по-близък сп ряителите си,които вижда и по-често.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron