Сами на екскурзия, бихте ли заминали?

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Сами на екскурзия, бихте ли заминали?

Мнениеот Bambaa » 27 Май 2014, 12:16

Изпаднала съм в дилема, да замина ли сама на екскурзия, с риск да ме помислят за стара и самотна мома или да си стоя в България, с риск за същото. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

От две години не съм ходила никъде на екскурзия и имам огромна нужда от това! Не съм убедена, че имам кой да поканя, повечето ми приятелки са с половинките си, а стои и финансовия въпрос, който си е тежък. :(

Какво пък, за себе си намерих изгодна оферта за екскурзия на няколко европейски столици на прилична цена и не мисля, че ще съжалявам ако замина сама, а вие мислите ли, че не е добра идея да се заминава сам на екскурзия? :?
Като гледам програмата всичко е пълно, т.е. няма да скучая със сигурност, но и няма да го споделя със сигурност с никой!
Дайте съвет, щяхте ли да заминете сами на екскурзия, ако бяхте на мое място? :?:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Сами на екскурзия, бихте ли заминали?

Мнениеот Мади Ранчева » 27 Май 2014, 12:19

Защо не, наистина имаш нужда, две години да не мръднеш от града не си е малко! И аз бих тръгнала с удоволствие, някои хора са си по-саможиви просто, не всички сме еднакви, а и не търси някой, който да те съди, дали си сама или не, това е твое решение и избор!
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Сами на екскурзия, бихте ли заминали?

Мнениеот pepa1974 » 28 Май 2014, 15:58

Я тръгвай! Може пък половинката да се крие в някоя от европейските столици! Хич да не ти пука, кой какво ще си мисли, ако ти се ходи, не чакай!
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Сами на екскурзия, бихте ли заминали?

Мнениеот rugiadina » 29 Май 2014, 21:32

Bambaa написа:Изпаднала съм в дилема, да замина ли сама на екскурзия, с риск да ме помислят за стара и самотна мома или да си стоя в България, с риск за същото. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

От две години не съм ходила никъде на екскурзия и имам огромна нужда от това! Не съм убедена, че имам кой да поканя, повечето ми приятелки са с половинките си, а стои и финансовия въпрос, който си е тежък. :(

Какво пък, за себе си намерих изгодна оферта за екскурзия на няколко европейски столици на прилична цена и не мисля, че ще съжалявам ако замина сама, а вие мислите ли, че не е добра идея да се заминава сам на екскурзия? :?
Като гледам програмата всичко е пълно, т.е. няма да скучая със сигурност, но и няма да го споделя със сигурност с никой!
Дайте съвет, щяхте ли да заминете сами на екскурзия, ако бяхте на мое място? :?:



Разбира се че бих заминала и сама.
Толкова много пъти съм го правила!
В това няма абсолютно нищо нередно.
По цял свят хората го правят и то е нещо естествено, като дишането!
Не живей за хорското мислене (настрани факта че само тук в България, хората се страхуват да живеят живота си заради това кой, какво, евентуално, би мислил! ;)

Животът си е твой! Само твой! И само ти можеш да си го направиш хубав, разнообразен или... обратното!

Не трябва да имаме нужда от някого за да ни "допълва" или да се чустваме "цели".
Първо ние самите, насаме със себе си, трябва да се усещаме цели! Човек трябва да се чувства добре първо със самият себе си, за да може в последствие да се чувства добре и с другите.
Стягай куфарите, вземи си любимите дрехи в най-ярките и топли цветове, сложи една широкопола шапка на главата и ... не забравяй да си вземеш най-прекрасните и истински усмивки които имаш! :P

Тръгвай, подари си така желаната почивка и истински и се наслади! :D :P ;)

Ти със сигурно заслужаваш това!

приятно изкарване! ;)
rugiadina
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Май 2014, 21:29

Re: Сами на екскурзия, бихте ли заминали?

Мнениеот Коцева » 30 Май 2014, 11:24

pepa1974 написа:Я тръгвай! Може пък половинката да се крие в някоя от европейските столици! Хич да не ти пука, кой какво ще си мисли, ако ти се ходи, не чакай!

И аз стискам палци твоята половинка да е някъде там по света, стягай багажите и не се изолирай!
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Сами на екскурзия, бихте ли заминали?

Мнениеот S_Milenska » 08 Дек 2014, 17:31

Бих заминала, звучи супер и толкова приключенско, а и така ще си почиваш както самата ти искаш, а не както би искала компанията около теб :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Сами на екскурзия, бихте ли заминали?

Мнениеот silver933 » 10 Дек 2014, 09:57

Има си хас да не замина, много ясно, че тръгвам! Дори ми се е случвало и мога да ви кажа че беше супер ;)) запознаваш се с нови хора, не си ограничен от време, гледаш и правиш това, което на теб ти харесва ;)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Сами на екскурзия, бихте ли заминали?

Мнениеот Mon_ton » 14 Апр 2015, 16:20

На мен ми се струва много страшно да замина сама в друга държава, било само на екскурзия или друго, все пак не се знае какво може да се случи, хубаво е да има някой, на който можеш да разчиташ в близост. ;)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Сами на екскурзия, бихте ли заминали?

Мнениеот Локумът » 14 Апр 2015, 17:16

Заминавам без да му мисля изобщо, но за жена наистина е малко по-сложно. Пък и от друга страна е хубаво да има с кой да споделиш впечатленията, така или иначе повечето хора са на двойки и повече, а ти като си сам.. кофти. :roll:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Сами на екскурзия, бихте ли заминали?

Мнениеот Kremiliya » 15 Апр 2015, 10:11

Не бих заминала сама на екскурзия, все пак си е опасно по света, всичко се случва.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Следваща

Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта