Новото чудо, от което слабеем – пак ли е измама?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Новото чудо, от което слабеем – пак ли е измама?

Мнениеот Radoslav88 » 05 Юни 2014, 16:41

Mr.Eko написа:
zlatarski_ написа:Абсолютно по-добри резултати ще имаш от карб блокър и то поне ще са доказани съставки.

Добре де , до колкото разбирам трима или четирима тук само разбират за какво говорите, карб блокър WTF :? като са му доказани съставките, поне кажи какви са и как действат :!: :!:

То единствената съставка с изцяло блокиращ ефект върху въглехидратите е екстракта от бял боб. Друга съставка с много близко действие е Гарциния Камбоджа и по-точно съдържащата се в нея Хидроксицитрична киселина.
Всички останали съставки са с цел подобряване на инсулиновата чувствителност и намаляване на кръвната захар.
Хитозана пък блокира мазнините. Общо взето смисълът на този тип продукти не е да ядете колкото искате на корем, а в моментите когато наистина Ви се яде сладко ИЛИ просто нямате достъп до качествена храна да изпиете няколко капсули преди храненето.
Radoslav88
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:45

Re: Новото чудо, от което слабеем – пак ли е измама?

Мнениеот nushi.kisyova » 06 Юни 2014, 12:52

Radoslav88 написа:
Mr.Eko написа:
zlatarski_ написа:Абсолютно по-добри резултати ще имаш от карб блокър и то поне ще са доказани съставки.

Добре де , до колкото разбирам трима или четирима тук само разбират за какво говорите, карб блокър WTF :? като са му доказани съставките, поне кажи какви са и как действат :!: :!:

То единствената съставка с изцяло блокиращ ефект върху въглехидратите е екстракта от бял боб. Друга съставка с много близко действие е Гарциния Камбоджа и по-точно съдържащата се в нея Хидроксицитрична киселина.
Всички останали съставки са с цел подобряване на инсулиновата чувствителност и намаляване на кръвната захар.
Хитозана пък блокира мазнините. Общо взето смисълът на този тип продукти не е да ядете колкото искате на корем, а в моментите когато наистина Ви се яде сладко ИЛИ просто нямате достъп до качествена храна да изпиете няколко капсули преди храненето.

Хмм, това е наистина интересно, значи ако купуваме нещо такова трябва да видим дали съдържа поне част от тези неща, така ли :?
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Новото чудо, от което слабеем – пак ли е измама?

Мнениеот choki_moki » 30 Юни 2014, 17:58

Апетитът ми за сладко се потиска с хром когато съм строг хранителен режим. Хром пиколинат съм пробвала на Now и Haya labs. И двете действаха еднакво. А за поддискане на апетита като цяло най-известната добавка е Гарсиния Камбоджа. Слагат я по всички carb bloker-и.
Аватар
choki_moki
 
Мнения: 52
Регистриран на: 20 Сеп 2013, 10:23

Re: Новото чудо, от което слабеем – пак ли е измама?

Мнениеот donni » 01 Юли 2014, 19:01

choki_moki написа:Апетитът ми за сладко се потиска с хром когато съм строг хранителен режим. Хром пиколинат съм пробвала на Now и Haya labs. И двете действаха еднакво. А за поддискане на апетита като цяло най-известната добавка е Гарсиния Камбоджа. Слагат я по всички carb bloker-и.

Аз пък съм чела, че когато ти се яде сладко, обикновено липсва магнезий или това е комплексно?
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Новото чудо, от което слабеем – пак ли е измама?

Мнениеот Radoslav88 » 14 Юли 2014, 12:45

donni написа:
choki_moki написа:Апетитът ми за сладко се потиска с хром когато съм строг хранителен режим. Хром пиколинат съм пробвала на Now и Haya labs. И двете действаха еднакво. А за поддискане на апетита като цяло най-известната добавка е Гарсиния Камбоджа. Слагат я по всички carb bloker-и.

Аз пък съм чела, че когато ти се яде сладко, обикновено липсва магнезий или това е комплексно?

Не е само до хром или магнезийй, има много фактори, които влияят на това усещане. Относно магнезия препоръчително е да бъде в хелирана форма - бисглицинат, малат и т.н.
Radoslav88
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:45

Re: Новото чудо, от което слабеем – пак ли е измама?

Мнениеот Миленита » 13 Ное 2018, 15:24

Не знам как все още има хора, които се хващат на тия трикове с магическото отслабване. Това са глупости. Дори и да отслабне някой, после килограмите ще се върнат, защото не може цял живот на хапчета и разни такива да кара, нали?
Миленита
 
Мнения: 100
Регистриран на: 13 Ное 2018, 13:21

Re: Новото чудо, от което слабеем – пак ли е измама?

Мнениеот Karina_85 » 08 Яну 2019, 13:29

Няма такова нещо като ям, колкото искам, но отслабвам. Истината винаги е просто, но и болезнена :mrgreen: - ограничения в храните и активен спорт.
Аватар
Karina_85
 
Мнения: 213
Регистриран на: 25 Окт 2018, 12:20

Предишна

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron