Новото чудо, от което слабеем – пак ли е измама?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Новото чудо, от което слабеем – пак ли е измама?

Мнениеот mangusta » 27 Май 2014, 13:06

Ново чудо, което са открили в Америка, казва се Нидора! Отново си ядеш и слабееш, приказно е, но когато става дума за видим ефект в повечето случаи е измама, всичко опира до малко храна и много спорт! :!: :!: :!:

И все пак, знаете ли как стоят нещата с новото чудо, от което трябва да слабеем? Поръчвал ли го е някой и какъв е ефекта му? Потърсих и другаде за отзиви, но никъде – нищо, затова най-вече ми стана интересно! :mrgreen:
Четох нещо като статия, от доста съмнителен източник, че новото чудо било много популярно в Америка :o и не знам си какво, но все пак си оставам сериозно резервирана, вие как смятате Нидора нова измама ли е, от която освен джобовете нищо друго няма да ни отслабне? :lol: :lol:
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Новото чудо, от което слабеем – пак ли е измама?

Мнениеот Ginger » 27 Май 2014, 13:10

И аз четох някаква история под формата на статия на измислена репортерка, така на измама си мирише, май! А и една опаковка е близо 70 лева и ти стига за месец... познай, дори и от измама колко ще спечелят :o :o :D
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Новото чудо, от което слабеем – пак ли е измама?

Мнениеот Super Dianka » 27 Май 2014, 14:02

Изобщо не се връзвайте на тези глупости,макар че всеки път,когато се набутам с нещо такова,го казвам,и не знам дали ще ми е за последно :lol: Успяват да ме манипулират по някакъв начин,знаейки сигурно за слабото ми място :x :D Имам една и половина опаковка,някой ако иска,ще му ги изпратя.За пореден път се вързах,надявайки се на чудо(поръсваш си,значи,любимите тортички,пици,баници и др.любими) и блажено си хапваш,без да мислиш за калории и килограми :lol: :lol: :lol: Е,помечтах си,но вие поне не си харчете парите за илюзии! ;)
Super Dianka
 
Мнения: 12
Регистриран на: 21 Май 2014, 13:57

Re: Новото чудо, от което слабеем – пак ли е измама?

Мнениеот lini_leni » 27 Май 2014, 14:51

Много ти благодарим, Дианка за съвета, ами до колкото разбрах в това се съдържа някакъв вид нишесте и си го поръсваш, за да те засити, май с трици маймуни да ловим :D
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Новото чудо, от което слабеем – пак ли е измама?

Мнениеот Super Dianka » 30 Май 2014, 20:06

Абе уж "вълшебната" съставка засилвала вкусът на храната и се засищаш по-бързо ;) Освен това кутията е разделена на две-за сладки и солени храни.Тази за солените почти не съм я използвала :lol: За сметка на това щедро поръсвах сладките,а пък той вкусът им се засилва ли,засилва...и аз ръся ли,ръся...и ям без притеснение :D :D
Super Dianka
 
Мнения: 12
Регистриран на: 21 Май 2014, 13:57

Re: Новото чудо, от което слабеем – пак ли е измама?

Мнениеот MollyDolly » 31 Май 2014, 11:00

Super Dianka написа:Абе уж "вълшебната" съставка засилвала вкусът на храната и се засищаш по-бързо ;) Освен това кутията е разделена на две-за сладки и солени храни.Тази за солените почти не съм я използвала :lol: За сметка на това щедро поръсвах сладките,а пък той вкусът им се засилва ли,засилва...и аз ръся ли,ръся...и ям без притеснение :D :D

ММ.. много интересно, т.е. влияейки на вкусовите ти рецептори, трябва да се засищаш по-бързо, т.е. да ядеш по-малко, а не реално да се чувстваш по-сита :o хитро, ама като не работи...
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Новото чудо, от което слабеем – пак ли е измама?

Мнениеот Radoslav88 » 04 Юни 2014, 10:12

MollyDolly написа:
Super Dianka написа:Абе уж "вълшебната" съставка засилвала вкусът на храната и се засищаш по-бързо ;) Освен това кутията е разделена на две-за сладки и солени храни.Тази за солените почти не съм я използвала :lol: За сметка на това щедро поръсвах сладките,а пък той вкусът им се засилва ли,засилва...и аз ръся ли,ръся...и ям без притеснение :D :D

ММ.. много интересно, т.е. влияейки на вкусовите ти рецептори, трябва да се засищаш по-бързо, т.е. да ядеш по-малко, а не реално да се чувстваш по-сита :o хитро, ама като не работи...

Това, което описваш най-много доближава Carb Blocker-a на Amix - вътре има въглехидратен и фет блокер съставки, както и допълнителни съставки за намаляване на апетита и вкусовите рецептори.
Radoslav88
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:45

Re: Новото чудо, от което слабеем – пак ли е измама?

Мнениеот donni » 04 Юни 2014, 13:05

MollyDolly написа:
Super Dianka написа:Абе уж "вълшебната" съставка засилвала вкусът на храната и се засищаш по-бързо ;) Освен това кутията е разделена на две-за сладки и солени храни.Тази за солените почти не съм я използвала :lol: За сметка на това щедро поръсвах сладките,а пък той вкусът им се засилва ли,засилва...и аз ръся ли,ръся...и ям без притеснение :D :D

ММ.. много интересно, т.е. влияейки на вкусовите ти рецептори, трябва да се засищаш по-бързо, т.е. да ядеш по-малко, а не реално да се чувстваш по-сита :o хитро, ама като не работи...

стига де, това с блокирането на вкусовите рецептори си е направо подигравка с природата ни, може ли такова нещо :shock: ужас! :(
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Новото чудо, от което слабеем – пак ли е измама?

Мнениеот zlatarski_ » 04 Юни 2014, 19:11

Абсолютно по-добри резултати ще имаш от карб блокър и то поне ще са доказани съставки.
zlatarski_
 
Мнения: 8
Регистриран на: 04 Фев 2014, 10:13

Re: Новото чудо, от което слабеем – пак ли е измама?

Мнениеот Mr.Eko » 05 Юни 2014, 11:58

zlatarski_ написа:Абсолютно по-добри резултати ще имаш от карб блокър и то поне ще са доказани съставки.

Добре де , до колкото разбирам трима или четирима тук само разбират за какво говорите, карб блокър WTF :? като са му доказани съставките, поне кажи какви са и как действат :!: :!:
Mr.Eko
 
Мнения: 79
Регистриран на: 06 Ное 2013, 12:14

Следваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron