Помощ за отглеждането на декоративно плъхче!

Ако можеха да говорят, но не могат, затова нека поговорим вместо тях. Споделетe всичко за вашите домашни любимци - типични или екзотични.
Онлайн консултация с д-р Искрен Станилов и д-р Деница Русева

Re: Помощ за отглеждането на декоративно плъхче!

Мнениеот Локумът » 09 Апр 2015, 15:49

rabotnata pchela написа:
Neven498 написа:
Локумът написа:настъпали са ти морското свинче ли?! :shock: :shock: :shock:


Мхм. Тъжно беше.

Е това е жестоко, но да си призная, малко и на смях ме напушва, макар че със сигурност е било голям шок за теб ;)

Да, тъжно е било, но е лудница, добре че като имахме морско свинче моите не се сетиха да го изкарат навън, че щеше да е чудо :Р
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Помощ за отглеждането на декоративно плъхче!

Мнениеот Neven498 » 14 Апр 2015, 12:08

Локумът написа:Е това е жестоко, но да си призная, малко и на смях ме напушва, макар че със сигурност е било голям шок за теб ;)

Да, тъжно е било, но е лудница, добре че като имахме морско свинче моите не се сетиха да го изкарат навън, че щеше да е чудо :Р[/quote]
Е, когато погледна назад във времето, някак вече не е чак толкова странно. Но когато се случи беше доста неприятно, пък и наблизо имаше по-малки дечица, заради което стана още по-тъпо. ;) Така де, да не се фокусираме върху лошото!
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Помощ за отглеждането на декоративно плъхче!

Мнениеот Ваня Стойчева » 14 Апр 2015, 12:14

:mrgreen: Много странно! :) както и да е, а аз имах проблеми с моите хамстери, единия беше изял другия, случвало ли ви се е? :roll:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Помощ за отглеждането на декоративно плъхче!

Мнениеот Neven498 » 15 Апр 2015, 10:44

Ваня Стойчева написа::mrgreen: Много странно! :) както и да е, а аз имах проблеми с моите хамстери, единия беше изял другия, случвало ли ви се е? :roll:

И аз съм чувала за подобни случаи. Иначе, плъхчетата са доста социални животни и мисля, че се гледат като морски свинчета и хамстерчета. И са доста бегливи! ;)
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Помощ за отглеждането на декоративно плъхче!

Мнениеот fawla » 15 Апр 2015, 11:09

За истинска лабораторна мишка ли говорим под декоративно плъхче, аз такива си ги представям... :?:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Помощ за отглеждането на декоративно плъхче!

Мнениеот Neven498 » 15 Апр 2015, 12:01

fawla написа:За истинска лабораторна мишка ли говорим под декоративно плъхче, аз такива си ги представям... :?:

Не, плъхчетата са си плъхчета. Има и мишлета - албиноси, които най-често се използват за такива неприятни експерименти. И тях ги продават в зоомагазините. ;)
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Помощ за отглеждането на декоративно плъхче!

Мнениеот Локумът » 28 Апр 2015, 16:07

Neven498 написа:
fawla написа:За истинска лабораторна мишка ли говорим под декоративно плъхче, аз такива си ги представям... :?:

Не, плъхчетата са си плъхчета. Има и мишлета - албиноси, които най-често се използват за такива неприятни експерименти. И тях ги продават в зоомагазините. ;)

Ахамм.. на мен все на мишки ми приличат, дай една снимка на плъх :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Предишна

Назад към Ветеринарна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта