Какво сте окачили над спалнята?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Какво сте окачили над спалнята?

Мнениеот mangusta » 06 Юли 2015, 16:04

Ние имаме огледало и то голямо, това дава доста обем на спалнята, тъй като е мъничка, а и е практично :idea:
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Какво сте окачили над спалнята?

Мнениеот Lili_pili » 06 Юли 2015, 17:09

mangusta написа:Ние имаме огледало и то голямо, това дава доста обем на спалнята, тъй като е мъничка, а и е практично :idea:

Хитро, пък и еротично! :mrgreen: Аз над моето легло съм сложила лампи със слаба светлина. :)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Какво сте окачили над спалнята?

Мнениеот donni » 07 Юли 2015, 10:46

Lili_pili написа:
mangusta написа:Ние имаме огледало и то голямо, това дава доста обем на спалнята, тъй като е мъничка, а и е практично :idea:

Хитро, пък и еротично! :mrgreen: Аз над моето легло съм сложила лампи със слаба светлина. :)

По-готино ще е на тавана да има огледало, но да тези лампи са готини хем не е супер ярка светлината, хем е достатъчно, за да се вижда каквото трябва :lol:
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Какво сте окачили над спалнята?

Мнениеот Snejna » 07 Юли 2015, 11:14

А, огледалото над спалнята пък за мен е много странно, сякаш като в еротичен филм, малко е прекалено. ;)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Какво сте окачили над спалнята?

Мнениеот Jully » 14 Авг 2015, 15:16

Snejna написа:А, огледалото над спалнята пък за мен е много странно, сякаш като в еротичен филм, малко е прекалено. ;)

И на мен не ми харесва, предпочитам картина, лампа, библиотека, околкото огледало.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Какво сте окачили над спалнята?

Мнениеот rabotnata pchela » 14 Авг 2015, 15:39

Над моята спалня има ракла, а отгоре точно както казва Jully има рафт с книги, което за мен е идеалният избор ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какво сте окачили над спалнята?

Мнениеот Rali_hr » 14 Авг 2015, 15:49

Твърдо съм против всякакви огледала в спалнята, не мога да я проумея тая идея, имала съм гадже имаше едно огледало на гардероба целия беше кошмарно гледаш се там гол, голямо комплексиране и гадост, и един път не могах да правя секс с него там хахаха
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какво сте окачили над спалнята?

Мнениеот LaCoquine » 17 Авг 2015, 15:59

Rali_hr написа:Твърдо съм против всякакви огледала в спалнята, не мога да я проумея тая идея, имала съм гадже имаше едно огледало на гардероба целия беше кошмарно гледаш се там гол, голямо комплексиране и гадост, и един път не могах да правя секс с него там хахаха

Напротив, няма място за комплекси, по-скоро смятам, че трябва да се чувстваш секси, щом мъжът до теб те оценя по този начин ;)
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Какво сте окачили над спалнята?

Мнениеот Lili_pili » 22 Яну 2016, 15:40

LaCoquine написа:
Rali_hr написа:Твърдо съм против всякакви огледала в спалнята, не мога да я проумея тая идея, имала съм гадже имаше едно огледало на гардероба целия беше кошмарно гледаш се там гол, голямо комплексиране и гадост, и един път не могах да правя секс с него там хахаха

Напротив, няма място за комплекси, по-скоро смятам, че трябва да се чувстваш секси, щом мъжът до теб те оценя по този начин ;)

А ако е някой играч може би ще си бройка и оглежда от всяка страна, по-скоро е хубаво да е без огледала и без толкова сексуално и оглеждане, сякаш си воайор.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Какво сте окачили над спалнята?

Мнениеот Jully » 29 Ное 2016, 17:30

gomez123 написа:
Jully написа:Над спалнята имаме картина от тези, които са разделени в 3 различни платна :)

Тези са ми много любими, но у дома няма място за такива, общо взето даже май нямам празна стена, сега като се замисля :lol:

Да, хубаво е, и само върху спалнята се събира, защото така или иначе това пространство е заето, но обмислям да я сменя с етажерка.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

ПредишнаСледваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта