Колко от вас използват кошовете по улиците по предназначение

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Колко от вас използват кошовете по улиците по предназначение

Мнениеот Jully » 18 Дек 2015, 15:31

Абсолютно приветствам действията на Lollipop! Той си го е заслужил, сигурна съм, че вече не хвърля боклуци където свари.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Колко от вас използват кошовете по улиците по предназначение

Мнениеот Ginger » 18 Дек 2015, 16:54

Jully написа:Абсолютно приветствам действията на Lollipop! Той си го е заслужил, сигурна съм, че вече не хвърля боклуци където свари.

Със сигурност го е афектирало много това, но не съм сигурна за второто, все пак това си е българска черта да правим напук.
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Колко от вас използват кошовете по улиците по предназначение

Мнениеот Monika_Spasova » 18 Дек 2015, 17:09

Jully написа:Абсолютно приветствам действията на Lollipop! Той си го е заслужил, сигурна съм, че вече не хвърля боклуци където свари.

Само че не знам ако е някой комшия как после сте се справили, разбраха ли, че си го направила ти?
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Колко от вас използват кошовете по улиците по предназначение

Мнениеот BeenieGal » 18 Дек 2015, 17:35

Ginger написа:
Jully написа:Абсолютно приветствам действията на Lollipop! Той си го е заслужил, сигурна съм, че вече не хвърля боклуци където свари.

Със сигурност го е афектирало много това, но не съм сигурна за второто, все пак това си е българска черта да правим напук.

Хаха така си е, ние сме много тънко обидни, ама това си е истината, после правим напук само и само, защото ни е яд, че са ни направили забележка.
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Колко от вас използват кошовете по улиците по предназначение

Мнениеот irka » 07 Мар 2016, 14:47

И аз си нося боклука до вкъщи, защото или не съм видяла кошче - направо липсващо или счупено до неузнаваемост, или са били препълнени и ако сложиш твоя боклук, ще сринеш купчинката и по земята ще се посипят всякакви "красоти".
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Колко от вас използват кошовете по улиците по предназначение

Мнениеот Malina » 08 Мар 2016, 15:37

Когато простотията е в повече тогава и кошовете преливат. Много уж образовани, натокани хора си хвърлят боклуците. МНого деца също го правят, родителите им така правили и така били казали.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Колко от вас използват кошовете по улиците по предназначение

Мнениеот Rali_hr » 08 Мар 2016, 16:15

Malina написа:Когато простотията е в повече тогава и кошовете преливат. Много уж образовани, натокани хора си хвърлят боклуците. МНого деца също го правят, родителите им така правили и така били казали.

Имаме едно надуто в училище, дето майка му и баща му карат беемве струващо колкото апартамента ни. :D Ами абсолютно нагло и вулгарно създанийце, което не зачита нищо, точно от тоя тип, хвърля и мачка боклуци, удря блъска, идиотче.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Колко от вас използват кошовете по улиците по предназначение

Мнениеот Локумът » 08 Мар 2016, 16:50

Това си е дебилщина да си изхвърляш боклуците където намериш. Нали за това хората са направили кошове. аз съм си сложил даже едно малко кошче в колата, където прибирам някои неща, ако се наложи.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Колко от вас използват кошовете по улиците по предназначение

Мнениеот tinkerbell » 09 Мар 2016, 11:56

Аз пък съм ЗА и за разделното събиране на отпадъци, само дето няма смисъл вкъщи да ги разделяш, а после те да ги събират всички заедно и на едно място.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Колко от вас използват кошовете по улиците по предназначение

Мнениеот kalinka-kuku » 09 Мар 2016, 12:57

Все си мисля, че не се събират на едно място!
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron