Колко от вас използват кошовете по улиците по предназначение

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Колко от вас използват кошовете по улиците по предназначение

Мнениеот Kremiliya » 15 Апр 2016, 10:06

И до нас се събират, но острани на блока, крещят, викат, лятото е кошмар, после след тях е ужасно, счупени бутилки, фасове, бокуци, не пускаем децата да ходят там, гнусна история.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Колко от вас използват кошовете по улиците по предназначение

Мнениеот Mon_ton » 15 Апр 2016, 10:20

Лошото е, че и децата не учат да ползват кошове по улицата, а хвърлят където им падне и това най-често се случва с родителите им, сякаш с учителите не с едържат така.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Колко от вас използват кошовете по улиците по предназначение

Мнениеот Rali_hr » 15 Апр 2016, 12:41

Mon_ton написа:Лошото е, че и децата не учат да ползват кошове по улицата, а хвърлят където им падне и това най-често се случва с родителите им, сякаш с учителите не с едържат така.

А тези родители са учени от бабите и дядовците ни :))) Ами всичко е завъртяно в една голяма мизерна схема, мен ако питаш :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Колко от вас използват кошовете по улиците по предназначение

Мнениеот analizatorka » 15 Апр 2016, 12:52

Kremiliya написа:И до нас се събират, но острани на блока, крещят, викат, лятото е кошмар, после след тях е ужасно, счупени бутилки, фасове, бокуци, не пускаем децата да ходят там, гнусна история.


Пред блока имахме беседка, мъжете от входа бяха я направили за майките с децата. Хората излизаха, сядаха там, но почнаха тийнейджъри да се събират, до шия ставаха боклуците след тях. Жените чистиха няколко пъти след тях, но всеки път беше едно и също, докато беседката не се превърна в сметище и никой вече не я ползваше. Накрая ни писна и я съборихме. Та така с една хубава идея, която се превърна в едно нищо :sad: .
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Колко от вас използват кошовете по улиците по предназначение

Мнениеот Monika_Spasova » 15 Апр 2016, 14:28

Лошо няма да се събират и младите вечер, но да бъдат по-сдържани и да не правят проблеми, ама сега нали е готино да си вандал, много ме хваща яд, никой нищо не пази, не са само млади, ами и стари. Всеки хръвля, където му видят очите!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Колко от вас използват кошовете по улиците по предназначение

Мнениеот m0n4eto » 20 Апр 2016, 12:05

те като не изпразват редовно кошовете по улицата, също е проблем. препълват се, преливат и продължава да се трупа в периметър
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Колко от вас използват кошовете по улиците по предназначение

Мнениеот Pipilota » 20 Апр 2016, 12:31

m0n4eto написа:те като не изпразват редовно кошовете по улицата, също е проблем. препълват се, преливат и продължава да се трупа в периметър

Не знам къде не се изпразват. Аз не съм виждала често препълнен кош. Всяка вечер срещам камиона, който събира боклуците. Да в края на работния ден има натрупани повече отпадъци, които се събират своевременно. Освен аконяма някаква криза с боклука, смятам, че се събира редовно.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Колко от вас използват кошовете по улиците по предназначение

Мнениеот Neven498 » 26 Апр 2016, 12:01

Pipilota по кварталите, в парковете, много пъти не са изпразнени.
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Колко от вас използват кошовете по улиците по предназначение

Мнениеот penelopa » 27 Апр 2016, 12:04

Сега времето е сравнително хубаво и има много хора по парковете и често кошовете преливат. Като изключим това, ми прави впечатление, че там се съобразяват и не замърсяват толкова, а и почистващите фирми обръщат по-голямо внимание на парковете.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Колко от вас използват кошовете по улиците по предназначение

Мнениеот m0n4eto » 03 Май 2016, 12:29

може би зависи от парка, а и също вниманието е повече към големите площадки. кошчетата по алеите навътре, често не са обгрижвани.
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта