Умеете ли да се радвате на чуждото щастие?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Умеете ли да се радвате на чуждото щастие?

Мнениеот Lollipop » 10 Дек 2014, 11:57

Pipilota написа:Ако кажа, че подскачам от радост - ще излъжа. Радвам се само на най-близките си и наистина могат да ми напълнят сърцето с добри чувства, но по принцип не си падам много по радостите на чужд гръб, предпочитам си моите :mrgreen:

Браво, един да си признае. Всички твърдят, че са готови да се радват на другите, обаче на практика това аз не го виждам върху себе си да речем.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Умеете ли да се радвате на чуждото щастие?

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Юли 2015, 12:25

И аз не се радвам много, а и не съм усетила някой да се радва за мен, виждам им завистта в очичките! :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Умеете ли да се радвате на чуждото щастие?

Мнениеот Krum » 29 Юли 2015, 15:50

Абе не е лесно де! :) Но какво да се прави,всеки си има съдба и трябва да се справя с нея и да си живее живота по-добре, от самите нас си зависи.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Умеете ли да се радвате на чуждото щастие?

Мнениеот donni » 30 Юли 2015, 12:53

rabotnata pchela написа:И аз не се радвам много, а и не съм усетила някой да се радва за мен, виждам им завистта в очичките! :mrgreen:

Най-страшни са тези хора, които смятат, че постоянно някой им завижда за него :D Толкова анти ми стават с това постоянно подозрение, че си нямате и идея :!:
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Умеете ли да се радвате на чуждото щастие?

Мнениеот веселказасмяна » 21 Авг 2015, 14:47

Не зная дали сте попадали, т.е. няма как да не сте, но съществуват един тип хора, които толкова много се радват за теб през цялото време, в същото това в ума им настава водопад от негативи по наш адрес. Така че без много да се питаме, просто можем да си го показваме :)
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Умеете ли да се радвате на чуждото щастие?

Мнениеот fairy » 01 Фев 2016, 15:26

Винаги се радвам за другите и не обръщам внимание на злобарите. Като му е такава душичката, какво да направя! Избягвам да се хваля пред сульо и пульо за нещата, които ми се случват, нещо като предпазна мярка :grin:
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Умеете ли да се радвате на чуждото щастие?

Мнениеот Jully » 01 Фев 2016, 15:36

веселказасмяна написа:Не зная дали сте попадали, т.е. няма как да не сте, но съществуват един тип хора, които толкова много се радват за теб през цялото време, в същото това в ума им настава водопад от негативи по наш адрес. Така че без много да се питаме, просто можем да си го показваме :)

Хм, на такива не съм попадала, а то остава и да попадна, макар че от къде да знам, може в главите им да е далечна от моята. Такива, които винаги м ного се радват за теб и твърд емного показват емоционалност, в повечето случаи зад гърба ти не са точно на същото мнение.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Умеете ли да се радвате на чуждото щастие?

Мнениеот black » 04 Фев 2016, 10:18

Jully написа:
веселказасмяна написа:Не зная дали сте попадали, т.е. няма как да не сте, но съществуват един тип хора, които толкова много се радват за теб през цялото време, в същото това в ума им настава водопад от негативи по наш адрес. Така че без много да се питаме, просто можем да си го показваме :)

Хм, на такива не съм попадала, а то остава и да попадна, макар че от къде да знам, може в главите им да е далечна от моята. Такива, които винаги м ного се радват за теб и твърд емного показват емоционалност, в повечето случаи зад гърба ти не са точно на същото мнение.


Като ги видя такива с техните зле прикрити криви усмивки, и почвам още повече да им се хиля и да им се хваля :grin:
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Умеете ли да се радвате на чуждото щастие?

Мнениеот asdddwww » 04 Фев 2016, 11:13

Работата е там, че някои трудно можеш да ги познаеш дали наистина ти се подиграват, или истински се радват за тебе, обикновено се разбира и научава по най-трудния начин.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Умеете ли да се радвате на чуждото щастие?

Мнениеот mamina » 16 Фев 2016, 11:05

asdddwww написа:Работата е там, че някои трудно можеш да ги познаеш дали наистина ти се подиграват, или истински се радват за тебе, обикновено се разбира и научава по най-трудния начин.


Да, научавайки по трудния начин, ти държи дълго време влага.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта