Посещавалите местността Цигов чарк, дайте отзиви!

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Посещавалите местността Цигов чарк, дайте отзиви!

Мнениеот Грохот » 02 Юни 2014, 15:16

Привет искаше ми се да разбера малко за местността Цигов чарк. Преди години съм посещавала местността, но искам малко по-актуална информация за това как стоят нещата с нощувка и пътят до там. :?

Когато пътуваме ние беше някакъв кошмар! :evil: ДжиПиЕсът ни прекара през някакъв отвратителен път, по който не карахме,а пълзяхме. :evil: Предполагам този път е по-добре да се ориентираме по карта, поне пише какъв клас е пътят. :roll:

Имаме намерение да останем за по-дълго поне 5 нощувки, затова исках да разбера каква вила можем да намерим – уютна и на добра цена в местността! :?:

От друга страна разгледах какви дестинации има в близост и до местността Цигов чарк и наистина останах доволна, тъй като можеш да посетиш много, дори и да нямаш кола, въпреки че ние не можем да тръгнем без нея! :|

Ами хайде, посещавалите местността Цигов чарк, дайте отзиви за местата за отсядане, пътят, ако нещо ви е впечатлило с хубаво или лошо от забележителностите!
Ще чакам и благодаря предварително! :P
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Посещавалите местността Цигов чарк, дайте отзиви!

Мнениеот dejavu » 02 Юни 2014, 15:26

Виждам, че има доста прилични вилички на много добри цени. Добре е да се комбинирате в такъв случай повече семейства, за да сте си само вие! В близост наистина можеш да отидеш до язовир Батак, местността Беглика и още готини места. Направо прави една юлска резервация докато е време! :P ;) ;) ;)
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Посещавалите местността Цигов чарк, дайте отзиви!

Мнениеот nushi.kisyova » 06 Авг 2014, 10:16

Преди няколко години ходих там и наистина ме очарова мястото. Бяхме отседнали в една къща, но се прибирахме само да спим там, общо взето дните ги прекарвахме в разходки, природата е невероятна и те зарежда с прекрасна енергия, въпреки километрите, които извървявахме на ден, не съм се почувствала изморена за секунда, но пък често си огладнявах :D
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Посещавалите местността Цигов чарк, дайте отзиви!

Мнениеот Lollipop » 19 Яну 2015, 17:04

Много е красиво!!! Няма защо да се чудите трябва да отидете, това е невероятно място, не съм ходила от няколко години, но мисля това лято пак да го посетя, много ми липсва, много е красиво! Гледки, които няма къде да видите..
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Посещавалите местността Цигов чарк, дайте отзиви!

Мнениеот Pipilota » 06 Апр 2015, 09:24

Там е много красиво, ходила съм веднъж преди много години и много ми се иска пак да отида, но уви, не се очертава да е скоро. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Посещавалите местността Цигов чарк, дайте отзиви!

Мнениеот Bambaa » 06 Апр 2015, 16:53

Има няколко спретнати малки хотелчета около самия язовир, много е красиво, заслужава си, пусни си гугъл мапс да огледаш! :)
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Посещавалите местността Цигов чарк, дайте отзиви!

Мнениеот Mon_ton » 06 Апр 2015, 17:10

Надявам се тая пролет да можем да отидем, или най-късно през лятото, чувала съм само хубави неща;)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Посещавалите местността Цигов чарк, дайте отзиви!

Мнениеот mix_twix » 07 Апр 2015, 10:06

Там е мега красиво, няма какво да се чудите дали да ходите или не ;))
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Посещавалите местността Цигов чарк, дайте отзиви!

Мнениеот kauda » 07 Апр 2015, 16:01

Ниога не съм ходила, а знам, че е много красиво място! :mrgreen:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Посещавалите местността Цигов чарк, дайте отзиви!

Мнениеот mix_twix » 24 Апр 2015, 15:57

Много е красиво там, но вярно, че е много далеч. :(
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Следваща

Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта