Странните комбинации на храни, които обичате да похапвате?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Странните комбинации на храни, които обичате да похапвате?

Мнениеот kauda » 27 Окт 2016, 12:52

Наистина комбинацията с мед е умопомрачителна. :mrgreen: Бих пробвала, макар че ще се изплаша.
Комбинация, която обичам е лютеница с горещ шоколад, но хората не ме гледат с добро око, когато го споделя.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Странните комбинации на храни, които обичате да похапвате?

Мнениеот exotic » 27 Окт 2016, 13:15

Най странното, което мога да комбинирам е сладко със сирене :lol: , вие биете всякакви критерии :grin: .
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Странните комбинации на храни, които обичате да похапвате?

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Окт 2016, 14:25

kauda написа:Наистина комбинацията с мед е умопомрачителна. :mrgreen: Бих пробвала, макар че ще се изплаша.
Комбинация, която обичам е лютеница с горещ шоколад, но хората не ме гледат с добро око, когато го споделя.

Мислех, че това само аз го ям! Останал ми е такъв вкус от детството, когато пиехме и ние "кафе" като големите т.е. какао и си хапвахме! А филията с лютеница и какао .. невероятна вкусотия! :) Научила съм и детето така да си хапва, еми вкусно е, който не вярва, да опита и пак ще си говорим! :mrgreen: Много обичам също така джинджифил с банан. :jumpeveryone:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Странните комбинации на храни, които обичате да похапвате?

Мнениеот franky » 03 Ное 2016, 16:51

rabotnata pchela написа:
kauda написа:Наистина комбинацията с мед е умопомрачителна. :mrgreen: Бих пробвала, макар че ще се изплаша.
Комбинация, която обичам е лютеница с горещ шоколад, но хората не ме гледат с добро око, когато го споделя.

Мислех, че това само аз го ям! Останал ми е такъв вкус от детството, когато пиехме и ние "кафе" като големите т.е. какао и си хапвахме! А филията с лютеница и какао .. невероятна вкусотия! :) Научила съм и детето така да си хапва, еми вкусно е, който не вярва, да опита и пак ще си говорим! :mrgreen: Много обичам също така джинджифил с банан. :jumpeveryone:


Бананът поне ще убие лютивостта на джинджифила :lol: .
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Странните комбинации на храни, които обичате да похапвате?

Мнениеот valensiq » 28 Ное 2016, 16:03

Една от любимите ми комбинации е да ям мекици със салам, но директно си ги пържа вътре. Въпреки, че на вкус не е кой знае колко необичайно, то самото приготвяне буди учудване у хората.
Аватар
valensiq
 
Мнения: 159
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:39

Re: Странните комбинации на храни, които обичате да похапвате?

Мнениеот Pipilota » 28 Ное 2016, 16:27

valensiq написа:Една от любимите ми комбинации е да ям мекици със салам, но директно си ги пържа вътре. Въпреки, че на вкус не е кой знае колко необичайно, то самото приготвяне буди учудване у хората.

Това и аз си го похапвам, дори имам по-големи извращения, като например мекици с кайма. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Странните комбинации на храни, които обичате да похапвате?

Мнениеот ramimni » 29 Ное 2016, 10:31

Pipilota написа:
valensiq написа:Една от любимите ми комбинации е да ям мекици със салам, но директно си ги пържа вътре. Въпреки, че на вкус не е кой знае колко необичайно, то самото приготвяне буди учудване у хората.

Това и аз си го похапвам, дори имам по-големи извращения, като например мекици с кайма. :mrgreen:


Това не звучи толкова зле, и аз бих си го хапнала :grin: .
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Странните комбинации на храни, които обичате да похапвате?

Мнениеот Snejna » 29 Ное 2016, 11:26

О, наистина това и аз го ям, макар че става някакъв връх в нездравословното хранене, но какво да се прави. :mrgreen: Все пак се старая рядко да ядем такива неща. Любимо нещо напоследък ми е да ям сирене с майонеза, но далеч не е странно. Странното е, че отгоре слагам захар. :lol:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Странните комбинации на храни, които обичате да похапвате?

Мнениеот Malina » 29 Ное 2016, 12:51

Snejna написа:О, наистина това и аз го ям, макар че става някакъв връх в нездравословното хранене, но какво да се прави. :mrgreen: Все пак се старая рядко да ядем такива неща. Любимо нещо напоследък ми е да ям сирене с майонеза, но далеч не е странно. Странното е, че отгоре слагам захар. :lol:

Леле ! разбирам да си хапваш сирене със сладко, но майонеза + сирене+ захар ме разби! :) Това не е комбинация, дори и за бременни! :lol:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Странните комбинации на храни, които обичате да похапвате?

Мнениеот Марочко » 29 Ное 2016, 14:39

Пържена топла цаца, с чесън нарязан и изобилно полята с оцет и сол!
Марочко
 
Мнения: 19
Регистриран на: 14 Ное 2016, 10:44

ПредишнаСледваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта