Странните комбинации на храни, които обичате да похапвате?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Странните комбинации на храни, които обичате да похапвате?

Мнениеот Bambaa » 03 Юни 2014, 11:32

В България странната комбинация на храни не е много непозната, кой не обича диня със сирене и хляб или пък филийка с мармалад и сирене, добре де има и изключения ;)

Например моята странна комбинация е бира със сладко, независимо какво – палачинка, тортичка, много ми харесва! :lol:
Приятелят ми ме гледа странно, но като се има предвид, че той яде яхния с мед или торта :!: , не мисля, че има право да се присмива на моите странни комбинации на храни! :lol:
Имам една приятелка, която обожава кисело мляко със сода – това вече не го намирам за нормално! :oops:

Какви са вашите странни комбинации на храни, които обичате да си похапвате – сладко със солено, сладко с кисело, филийка с мед и саламче, :mrgreen: например? :mrgreen:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Странните комбинации на храни, които обичате да похапват

Мнениеот николаев » 03 Юни 2014, 11:35

Много се кефя на обикновени вафлички със сирене, това май ми е най-странното :mrgreen: традиционалист си падам, ако не се считат картофките със оцет, ама те звучат по-нормално :roll:
николаев
 
Мнения: 110
Регистриран на: 11 Мар 2014, 14:46

Re: Странните комбинации на храни, които обичате да похапвате?

Мнениеот Kaya » 16 Мар 2015, 11:48

Не знам да ли имам странни комбинации, май има хора, покрай мен, които понякога реагират "ама това как го ядеш", но в момента не се сещам. Наистина най-популярно е да се яде сладко и солено, но от малки сме научени така, филийка с мед, масло и сирене, сладко и сирене :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Странните комбинации на храни, които обичате да похапвате?

Мнениеот Mon_ton » 16 Мар 2015, 13:23

Много обичам да ям сирене със сладко или пък си готвя месото с мед и после слагам мнооого лимон :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Странните комбинации на храни, които обичате да похапвате?

Мнениеот Snejna » 16 Мар 2015, 18:06

Много обичам да ям сладолед със солети! :mrgreen:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Странните комбинации на храни, които обичате да похапвате?

Мнениеот Krum » 31 Мар 2015, 13:33

Обичам да ям сладки с шарена сол. :) за някои може и да е странно, но на мен много ми харесва ;)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Странните комбинации на храни, които обичате да похапват

Мнениеот Neven498 » 31 Мар 2015, 14:23

николаев написа:Много се кефя на обикновени вафлички със сирене, това май ми е най-странното :mrgreen: традиционалист си падам, ако не се считат картофките със оцет, ама те звучат по-нормално :roll:

Мислех, че аз съм единственият човек, който яде пържени картофи с оцет! Само че аз добавям и черен пипер, защото малко люто никога не е излишно. ;)
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Странните комбинации на храни, които обичате да похапват

Мнениеот kalinka-kuku » 31 Мар 2015, 14:28

Neven498 написа:
николаев написа:Много се кефя на обикновени вафлички със сирене, това май ми е най-странното :mrgreen: традиционалист си падам, ако не се считат картофките със оцет, ама те звучат по-нормално :roll:

Мислех, че аз съм единственият човек, който яде пържени картофи с оцет! Само че аз добавям и черен пипер, защото малко люто никога не е излишно. ;)

Вярно! Оцет с пържени картофи, това бих го опитала от любопиствто, но надали бих го яла винаги така. Картофките по си ги харесвам с майонеза. :oops:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Странните комбинации на храни, които обичате да похапвате?

Мнениеот Mon_ton » 20 Май 2015, 14:35

Блах:) Оцет с картофи! :shock:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Странните комбинации на храни, които обичате да похапвате?

Мнениеот kauda » 20 Май 2015, 16:13

Mon_ton написа:Блах:) Оцет с картофи! :shock:

Всичко е възможно! :) Сега както съм гладна и оцет с картофи ще ям без да се замисля. :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Следваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта