Ходите ли на цирк, а взимате ли детето си?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Ходите ли на цирк, а взимате ли детето си?

Мнениеот milenapetrova » 07 Окт 2017, 11:45

Ние обожаваме да ходим на цирк, децата винаги са с мен.
Аватар
milenapetrova
 
Мнения: 44
Регистриран на: 03 Авг 2017, 21:02

Re: Ходите ли на цирк, а взимате ли детето си?

Мнениеот kauda » 09 Окт 2017, 14:01

Хубаво е, че харесвате цирковото изкуство цялото семейство. :mrgreen: На мен винаги ми е било малко скучно, но пък е важно да има хора, които харесват това
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Ходите ли на цирк, а взимате ли детето си?

Мнениеот milenapetrova » 12 Окт 2017, 13:23

Няма как да се харесва на всички, нормално е.
Аватар
milenapetrova
 
Мнения: 44
Регистриран на: 03 Авг 2017, 21:02

Re: Ходите ли на цирк, а взимате ли детето си?

Мнениеот S_Milenska » 12 Окт 2017, 14:13

И на мен не ми харесват, повечето български циркове са с много слаби изпълнения и не е много интересно. Но е добре, че има хора, които ги харесват, така все повече почитатели може да имат и ще се поддържат, за да правят по-добри изпълнения.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Ходите ли на цирк, а взимате ли детето си?

Мнениеот La_bomba » 12 Окт 2017, 15:56

Много мразя цирка, от дете не ми харесва, насилен смях, а готини номера, които да спират погледа не се виждат.
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Re: Ходите ли на цирк, а взимате ли детето си?

Мнениеот milenapetrova » 14 Окт 2017, 10:30

Българските не са добри, но чуждестранните са на ниво.
Аватар
milenapetrova
 
Мнения: 44
Регистриран на: 03 Авг 2017, 21:02

Re: Ходите ли на цирк, а взимате ли детето си?

Мнениеот Kukumicin » 26 Фев 2018, 15:46

то щото малак е цирка в къщи че и чаавето да зимам..
Kukumicin
 
Мнения: 13
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:10

Re: Ходите ли на цирк, а взимате ли детето си?

Мнениеот Frac » 08 Мар 2018, 18:14

Ние ходим семейно на цирк :lol: и няма как- всеки отговаря за по едно дете. Голяма е лудница, но на децата им харесва. МНого се радват на животните. Дразни ме само почивка -тогава се почва едни снимки, пуканки, блъсканица, но така е, като на цирк :lol:
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Ходите ли на цирк, а взимате ли детето си?

Мнениеот frodo23 » 08 Мар 2018, 18:39

Цирковете в България са плачевни. Къса ми се сърцето като ги видя животинчетата как се мъчат. Навсякъде по света цирковете се изменят, тъй като хората осъзнават колко жестоки са за животните. Имам предвид, клетките, в които се налагат да прекарват голяма част от времето си, методите, по които ги тренират, а стресът по време на дългите пътувания също влияе. В САЩ и в Европа все повече и повече намалява броя на животни, които са част от цирка, защото са разбрали, че постоянните тренировки и пътувания не са добри за животните.
Желанието на човечеството да контролира природата се вижда най-ясно в цирка. В крайна сметка, това е невъзможно и е време да се откажем от подобни стремежи. Поради това, наблюдаваният спад в броя на посещения на цирка евентуално ще доведе до изчезването на тази лоша практика напълно. :drinkingcheers:
frodo23
 
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Фев 2018, 15:01

Re: Ходите ли на цирк, а взимате ли детето си?

Мнениеот kikimoraa » 08 Мар 2018, 19:04

Цирковете в България са трагични и то не заради присъствието на животните, самата игра е скучна, безинтересна. не съм била на цирк Балкански, но приятеля ми ходи и каза, че славата на тоя цирк е далеч пред представлението му... което е много, много жалко (а там знам, че животни нямат). Явно добрите и големи представления се изнасят на световна сцена и извън България.
За останалите циркове нямам какво да кажа, те са изключително зле.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта