Ходите ли на цирк, а взимате ли детето си?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Ходите ли на цирк, а взимате ли детето си?

Мнениеот Frac » 12 Мар 2018, 18:07

Или са ви големи очакванията, или не оценявате труда на хората! Все пак не ходите всеки ден на цирк - може би 1, 2 пъти, когато дойдат в града ви. За мен си е вид развлечение. Е, да разбира се програмата трябва да се променя и да поддържа интереса, но пък който иска отива, който не желае - си намира други развлечения.

А относно коментара на frodo23 за животните бих казала, че за да се чувстват животните добре, може би трябва да се позиционира цирка на едно място, в един град. Това донякъде губи от чара на цирка, но пък от друга страна може и да има резон - отивам на почивка, но ще гледам и цирк като атракция.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Ходите ли на цирк, а взимате ли детето си?

Мнениеот Jully » 12 Сеп 2018, 13:55

Животените се стресират доста и от самата дресировка, бой, глад, изтощение. Да не мислите, че са супер щастливи от живота си в клетка, но дали е цирк или зоопарк няма значение.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Ходите ли на цирк, а взимате ли детето си?

Мнениеот Дороти » 25 Окт 2018, 11:10

Ходим веднъж в годината, на представлението на цирк Балкански. Другите, за огромно съжаление, са много скучни и изсмукани от пръстите. Водим по-голямата дъщеря, винаги е много впечатлена.
За малките не знам - дете на 2-3 години дали ще издържи толкова време на едно място? Аз малката дъщеря не я водя, да стане поне на 4-5 години.
Харесвам всяко изкуство и когато мога му се наслаждавам.
Дороти
 
Мнения: 150
Регистриран на: 25 Окт 2018, 10:10

Re: Ходите ли на цирк, а взимате ли детето си?

Мнениеот valensiq » 25 Окт 2018, 11:31

Аз не съм впечатлена от цирковете, винаги са ми били скучни, не бих завела и децата, рядко има нещо, което си струва да се види, в повечето случаи, дори и цирк Балкански пази своите най-добри представления за чуждестранна публика.
Аватар
valensiq
 
Мнения: 159
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:39

Предишна

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта