Ходите ли на цирк, а взимате ли детето си?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Ходите ли на цирк, а взимате ли детето си?

Мнениеот donni » 04 Юни 2014, 13:08

Спомням си като дете нашите ме заведоха на цирк, въобще не бях въодушевена от преживяването, честно казано и от тогава не съм ходила. Нашето дете е малко и не сме го водили до сега, като се замисля, не зная и дали бих искала да го заведем. :(

Племенника ми беше особено нетърпелив, когато видя, че цирк София са в града :!: :!: изврънка ме да отидем и не можах да повярвам колко много се забавлява, на абсолютно всичко се смееше, подскачаше, пляскаше.

Всичко това се случи с разрешението на брат ми и съпругата му, но аз не бих позволила детето ми да гледа животните от цирка, които са малтретирани по един или друг начин! :(
Вие водили ли сте детето си на цирк и кое му хареса най-много? :? А самите вие ходите ли на циркове? :?
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Ходите ли на цирк, а взимате ли детето си?

Мнениеот mangusta » 04 Юни 2014, 13:31

Аз много харесвам цирка и най-вече акробатичните номера, животните не толкова, но бих завела детето си на цирк със сигурност, прекрасно е това, което се прави в Цирк дьо Солей, например :o възхищавам се!
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Ходите ли на цирк, а взимате ли детето си?

Мнениеот annydance » 21 Авг 2014, 11:59

Само на един цирк съм ходила като дете и не беше нещо особено, но това, което виждам като представления от Цирк дьо Солей е вълшебство, на такова нещо бих завела детето си!
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Ходите ли на цирк, а взимате ли детето си?

Мнениеот silver933 » 24 Ное 2014, 11:45

Разбира се,че с детето си, иначе не бих отишъл на цирк, това е по-голяма радост за детето, а не за мен.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Ходите ли на цирк, а взимате ли детето си?

Мнениеот Jolene » 11 Юли 2017, 10:11

То вече няма животни в цирка, да има някоя котка, куче, гълъби и това е, не е като едно време, когато си спомням имаше тигри и какво ли не по цирковете. Сега няма. Най-вече големите циркове нямат изобщо присъствие на никакви животни, Балкански да речем изобщо нямат животни.
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

Re: Ходите ли на цирк, а взимате ли детето си?

Мнениеот kauda » 11 Юли 2017, 11:10

Е той циркът е за децата, не вярвам, че има някой възрастен, който така да се превъзнася по цирка и да му харесва чак толкова много. :roll: Поне за мен не е някакво велико изкуство, не представлява голям интерес. децата се радват и на шегите и на всичко останало. Циркове за възрастни рядко има, може би само Балкански и то не на всяко представление.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Ходите ли на цирк, а взимате ли детето си?

Мнениеот Ваня Стойчева » 11 Юли 2017, 11:38

Никога не съм харесвала цирка, но съм водила децата, на тях им харесваше, когато бяха малки. За мен циркът е за децата.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Ходите ли на цирк, а взимате ли детето си?

Мнениеот silver933 » 12 Юли 2017, 09:12

Абсолютно, че е за деца, айде световните циркове са и за възрастни, те самнаого готини, но тея смешни циркове, които имаме в България са... :D
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Ходите ли на цирк, а взимате ли детето си?

Мнениеот Lili_pili » 12 Юли 2017, 11:33

ходих тази година на цирк дю солей и не бях с деца. :) но на обикновените бг циркове ходим с деца, дали братовчеди, племенници, винаги водя някой. аз обичам цирка и ми харесва да ходя, но .. не е много добър нашия цирк.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Ходите ли на цирк, а взимате ли детето си?

Мнениеот Monika_Spasova » 18 Сеп 2017, 18:38

Цирка в България е за деца, за възрастни не мисля, че има забавления.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Следваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта