Масажор за крака – наистина ли помага и каква е цената?

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Масажор за крака – наистина ли помага и каква е цената?

Мнениеот Bambaa » 05 Юни 2014, 13:12

Започнах нова работа, която е свързана основно с ходене и стоене. Като се прибера вечер единствената ми мечта е масаж на краката, в повечето случаи от мен самата, но започна да ми писва. :( :(

Мернах някъде, че се продават масажори за крака и нямам търпение да се сдобия с такъв в най-кратки срокове. :!: :!: Исках само да се убедя, че наистина помагат при изморени крака и съответно да разбера кои са най-ефикасните масажори. :?

Вие до сега използвали ли сте масажори за крака, до колкото съм виждала в козметичните салони е част от услугата преди педикюр? И имате ли представа как варира цената на масажорите за крака, които наистина помагат? :roll:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Масажор за крака – наистина ли помага и каква е цената?

Мнениеот MerryPop » 05 Юни 2014, 13:22

Много зависи от функциите, които има има някакви за 100 и кусур лева, дето сигурно са магични, аз по време на бременността си бях взела по-обикновена и ми беше ок, готино е усещането все едно ти олекват краката бързо бързо ;)
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Масажор за крака – наистина ли помага и каква е цената?

Мнениеот The_The_Ramone » 15 Юли 2014, 22:31

Накарайте съпругът ви да ви поразмачка. Няма нищо по-ценно от контакта с човешката ръка.
The Game Will Never Be The Same
Аватар
The_The_Ramone
 
Мнения: 236
Регистриран на: 09 Апр 2011, 10:00
Местоположение: Вътрешна Монголия

Re: Масажор за крака – наистина ли помага и каква е цената?

Мнениеот penny » 30 Сеп 2014, 14:15

За отмора може да ви помогне и душ първо с топла, а след това със студена вода, поне аз така се чувствам наистина добре, а за капак ги вдигам високо, особено ако са подути! Но и масажора би дал добър ефект, според мен, защо не :roll:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Масажор за крака – наистина ли помага и каква е цената?

Мнениеот Anka » 21 Яну 2015, 16:04

Аз имам масажор, доста скъпичък на Бош, много добре ми действа, краката ми наистина си почиват, истинско удоволствие! :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Масажор за крака – наистина ли помага и каква е цената?

Мнениеот Snejna » 22 Яну 2015, 14:22

Мисля си, че помагат масажорите за да се отпуснат краката, но цената е от значение, такива неща е добре да се вземат на сериозни марки :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Масажор за крака – наистина ли помага и каква е цената?

Мнениеот Lollipop » 22 Фев 2015, 12:26

Използвала съм, моя приятелка има наиситна голям кеф...!:) много бих искала да си взема, но 100+лв. за единия кеф не мога да дам :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Масажор за крака – наистина ли помага и каква е цената?

Мнениеот Kaya » 22 Фев 2015, 12:55

Anka написа:Аз имам масажор, доста скъпичък на Бош, много добре ми действа, краката ми наистина си почиват, истинско удоволствие! :)

Накара ни да ти завиждаме, особено ако носим по-високи обувки и вечерта си мечтая за масажьор, но учи нямам :(
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Масажор за крака – наистина ли помага и каква е цената?

Мнениеот Pipilota » 22 Фев 2015, 19:47

Kaya написа:
Anka написа:Аз имам масажор, доста скъпичък на Бош, много добре ми действа, краката ми наистина си почиват, истинско удоволствие! :)

Накара ни да ти завиждаме, особено ако носим по-високи обувки и вечерта си мечтая за масажьор, но учи нямам :(

То май само заради това жените си мечтаем за масажьор, така е, като искаме да показваме изваяни крака... :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Масажор за крака – наистина ли помага и каква е цената?

Мнениеот miron » 31 Мар 2015, 14:59

Не знам, но и аз бих си взел масажор, особено сега като минавам по 10км всеки ден пеша :)
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Следваща

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта