Пристрастяване към игра – как да помогна на детето си?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Re: Пристрастяване към игра – как да помогна на детето си?

Мнениеот Ваня Стойчева » 28 Яну 2016, 16:01

mamina написа:
Не тренира ли нещо, те затова се обездвижват и ние също :sad:

Вашето дете какво тренира? :)
Синът ми винаги е стоял на компютъра, колкото си поиска. Учи в Американския университет, има отлични оценки, никога не ме е разочаровал, има време за всичко. Дъщеря ми все я гледах много примерна, да има хобита, занимания, и сега не мога да я сваля от главата си.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Пристрастяване към игра – как да помогна на детето си?

Мнениеот klara » 29 Яну 2016, 11:48

Ваня Стойчева написа:
mamina написа:
Не тренира ли нещо, те затова се обездвижват и ние също :sad:

Вашето дете какво тренира? :)
Синът ми винаги е стоял на компютъра, колкото си поиска. Учи в Американския университет, има отлични оценки, никога не ме е разочаровал, има време за всичко. Дъщеря ми все я гледах много примерна, да има хобита, занимания, и сега не мога да я сваля от главата си.


Едва ли стоенето на компютъра е спомогнало да не ви разочарова, по-скоро е до характера му. :smile: За дъщерята също :smile:
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Пристрастяване към игра – как да помогна на детето си?

Мнениеот maminka » 29 Яну 2016, 14:00

klara написа:
Ваня Стойчева написа:Вашето дете какво тренира? :)
Синът ми винаги е стоял на компютъра, колкото си поиска. Учи в Американския университет, има отлични оценки, никога не ме е разочаровал, има време за всичко. Дъщеря ми все я гледах много примерна, да има хобита, занимания, и сега не мога да я сваля от главата си.


Едва ли стоенето на компютъра е спомогнало да не ви разочарова, по-скоро е до характера му. :smile: За дъщерята също :smile:

Оо изцяло, имах приятелка в тийн годините, която я държаха много изкъсо, постоянни караници, тя иска постоянно да скъса синджира, той става все по-дебел, след което замина за чужбина да учи, не зная как я пуснаха техните, но стана най-примерната девойка, хвана си готино гадже и сега са чудна двойка с детенце, така че е изцяло до осъзнаване :smile:
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Пристрастяване към игра – как да помогна на детето си?

Мнениеот kalinka-kuku » 29 Яну 2016, 14:58

maminka написа:Оо изцяло, имах приятелка в тийн годините, която я държаха много изкъсо, постоянни караници, тя иска постоянно да скъса синджира, той става все по-дебел, след което замина за чужбина да учи, не зная как я пуснаха техните, но стана най-примерната девойка, хвана си готино гадже и сега са чудна двойка с детенце, така че е изцяло до осъзнаване :smile:

Хората имат нужда да си отживеят! А ако това не го направим на младини, когато сме най-пълни с енергия, то кога? :)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Пристрастяване към игра – как да помогна на детето си?

Мнениеот pavleta » 01 Фев 2016, 12:08

В един момент се е пристрастило, пък после му омръзне и я зареже :grin:
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Предишна

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта