Кои са любимите ви турски сериали и актьори?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Кои са любимите ви турски сериали и актьори?

Мнениеот zheleva212 » 09 Юни 2014, 18:09

От доста време не бях пускала телевизора на някоя от националните телевизии, но в петък не даваха нищо интересно по тези, които гледам най-често, затова се разходих из нашите. Бях удивена! :shock:

Нямах и представа, че все още дават турски сериали по Нова телевизия и БТВ и то в часовете с най-висока гледаемост – 8-9 часа вечерта. Стана ми интересно, понеже до сега не съм гледала турски сериали, а щом продължават излъчването им, предполагам са доста интересни с добри актьори и сценарий.

Насочете ми кои са любимите ви турски актьори и сериали, за да потърся с какво да се занимавам вечер, може да се окажат по-интересни, от колко съм смятала, щом продължават излъчването им. :roll:

Чувала съм за един млад и русокос актьор, който играеше в един от първите турски сериали, които пуснаха в национален ефир, но нали е завартяно турско име не го помня. :mrgreen: Дайте да отсеем най-интересните турски сериали и любимите ви турски актьори, поне около да изплакнем :oops: :mrgreen: :mrgreen:
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Кои са любимите ви турски сериали и актьори?

Мнениеот nushi.kisyova » 09 Юни 2014, 18:15

Хохохо... знаеш ти какво да гледаш, този русокос и млад актьор, за който говориш е Къванч Татлъту, не е за изхвърляне младежът, но има и други брюнети, които не са никак лоши, например Джансел Елчин.. хихихи, апък любим сериал нямам, понеже ги гледам само заради готините младежи, май :oops: :D :D :D :D :D :D :D :D
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Изгубени години.Сарухан Хюнел.

Мнениеот norta » 12 Юни 2014, 19:41

филм-Изгубени години.Актиор-Сарухан Хюнел.
norta
 
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Юни 2014, 19:38

Re: Кои са любимите ви турски сериали и актьори?

Мнениеот Kremiliya » 06 Яну 2015, 14:32

Те май най-първите турски сериали бяха най-интересни, вече като всичко масово, историите са еднакви и няма нищо изненадващо и което да прави сериала много интересен.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Кои са любимите ви турски сериали и актьори?

Мнениеот Rali_hr » 09 Яну 2015, 17:51

Любимата сапунка ми беше Листопад, страшен сериал, с кеф го гледах, имаше толкова драма, толкова сълзи, в които аз избухвах в смях, любими ми бяха разговорите с приятели, особено мъже, които разбираха същността на този сериал - а именно, че бащата е голяма работа, беше забавно!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Кои са любимите ви турски сериали и актьори?

Мнениеот S_Milenska » 09 Яну 2015, 17:57

Rali_hr написа:Любимата сапунка ми беше Листопад, страшен сериал, с кеф го гледах, имаше толкова драма, толкова сълзи, в които аз избухвах в смях, любими ми бяха разговорите с приятели, особено мъже, които разбираха същността на този сериал - а именно, че бащата е голяма работа, беше забавно!

Аз също съм гледала Листопад, беше хубава сапунка,да. Турските сериали бяха голям хит, сега са на мода индийските. :mrgreen:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Кои са любимите ви турски сериали и актьори?

Мнениеот Malina » 10 Яну 2015, 11:18

Ми не знам от мъжете дали имам любим актьр, този Каванч не е лош, но напоследък като го мяркам в някой филм не ми харесва, особено пък като гангстер хич не ми се връзва. Иначе ми харесв акак играе, много добре влиза в образа си. Хаял Кая много ми харесва, играеше .... Нихал в "Забранения плод", много младо и хубаво момиче, харесва ми :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Кои са любимите ви турски сериали и актьори?

Мнениеот Kaya » 10 Яну 2015, 11:46

Не знаех, че има почитатели на турските сериали в нашия форум. Преди години бяха много популярни турските сериали, но сега май не се гледат толкова, а и няма толкова добри истории, както преди. :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Кои са любимите ви турски сериали и актьори?

Мнениеот Mon_ton » 10 Яну 2015, 14:55

Не съм гледала турски сериали, не казвам изобщо, но не съм почитателка, гледала съм само няколко серии на онзи първия Перлата :Р
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Кои са любимите ви турски сериали и актьори?

Мнениеот S_Milenska » 06 Юли 2015, 11:12

Kaya написа:Не знаех, че има почитатели на турските сериали в нашия форум. Преди години бяха много популярни турските сериали, но сега май не се гледат толкова, а и няма толкова добри истории, както преди. :roll:

Сега индийските са завзели ефира, пък и те не са никак лоши, единственото, което ме дразни е ,че историята там се развива много бавно и глупавичко.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Следваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта