Чернокоса, русокоса или... червенокоса?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Чернокоса, русокоса или... червенокоса?

Мнениеот Paladin » 27 Юли 2017, 10:34

Нямам големи предпочитания, зависи да ми хареса момичето не трябва да има само определена коса. Външния вид е от огромно значение за мен, защото аз полагам много грижи за моя, но чак да се вглъбявам в него не е било.
Paladin
 
Мнения: 109
Регистриран на: 19 Апр 2017, 09:33

Re: Чернокоса, русокоса или... червенокоса?

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Юли 2017, 15:58

Представям си как някой мъж седнал и се къхари, че приятелката му е с грешен цвят на косата...
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Чернокоса, русокоса или... червенокоса?

Мнениеот Локумът » 28 Юли 2017, 10:52

А, един приятел бая упорито си накара гаджето да смени цвета на косата си. :mrgreen: Малко по малко, въртя я,а ма я направи руса и накрая си остана доволен.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Чернокоса, русокоса или... червенокоса?

Мнениеот Pipilota » 28 Юли 2017, 15:06

Локумът написа:А, един приятел бая упорито си накара гаджето да смени цвета на косата си. :mrgreen: Малко по малко, въртя я,а ма я направи руса и накрая си остана доволен.

Еееееееееееее, да бе! Наистина ли?! Как може да се поддават тези жени на такива внушения! Но какво се учудвам де, и мен са ме работили така, само че няма как да стане, аз си харесвам черната коса и не я сменям.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Чернокоса, русокоса или... червенокоса?

Мнениеот mix_twix » 04 Авг 2017, 10:11

Не вярвам много да издава цвета на косата. Аз предпочитания нямам големи, макар че ако не е много руса, бих се радвал.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Чернокоса, русокоса или... червенокоса?

Мнениеот delchev » 22 Авг 2019, 11:30

Както се казва: "И трите, дядо попе, и трите!" :grin:
Иначе - сериозно - нямам никакви предпочитания към цвета на косата на една жена. Важното е да ме кефи и да ни е хубаво заедно. Освен това познавам жени, които често си сменят цвета на косата - този месец е русокоса, другия червенокоса, а по-следващия - чернокоса или на кичури... На хубава жена всякакъв цвят на косата й отива! :wink:
delchev
 
Мнения: 102
Регистриран на: 03 Авг 2019, 20:00

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта