Чернокоса, русокоса или... червенокоса?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Чернокоса, русокоса или... червенокоса?

Мнениеот Bambaa » 12 Юни 2014, 18:55

Толкова жени сексимволи с различен цвят на косата се появиха в България, лошото май е, че се разграничават единствено по цвета на косата.

Та започнах да се чудя мъжете дали оприличават жените чернокоси, русокоси или червенокоси, които харесват на тези, които ни втълпяват, че са секс символи? Усещате ли се, че започвате да харесвате различни жени от преди?

В какви жени си падате в крайна сметка - чернокоси, русокоси или червенокоси, усещате ли се подвеждате по модата на българските ни "сексимволи"?
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Чернокоса, русокоса или... червенокоса?

Мнениеот MGB » 12 Юни 2014, 19:00

Винаги съм харесвала червенокоси дами, да не си помислите нещо, не съм наопаки, просто е готино, сега станаха прекалено много май, но пък си има избор за мъжете поне :D :D
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Чернокоса, русокоса или... червенокоса?

Мнениеот николаев » 08 Юли 2014, 12:21

Като се замислиш има логика темперамента на жената да бъде изразен по някакъв начин и явно това става чрез косата при жените :? за себе си не мога да кажа, че харесвам определен тип жени, привличането не зависи от цвета на косата, но пък си падам по по-шантави, така че май червенокосите ми се падат :lol: въпреки че до сега не съм имала гадже с червена коса :roll: :lol:
николаев
 
Мнения: 110
Регистриран на: 11 Мар 2014, 14:46

Re: Чернокоса, русокоса или... червенокоса?

Мнениеот Sophia.G » 09 Юли 2014, 09:41

Стига с този мъжки сексизъм :)
Sophia.G
 
Мнения: 155
Регистриран на: 14 Апр 2014, 22:04

Re: Чернокоса, русокоса или... червенокоса?

Мнениеот Pipilota » 02 Дек 2014, 11:20

Сякаш обаче като видите една руса жена си мислите, че е някаква лека и глупава, от друга страна някоя чернокоса изглежда по-умна, а червенокосите сякаш се приемат за много страстни, така че май положението е кой от каквото има нужда е момента :) :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Чернокоса, русокоса или... червенокоса?

Мнениеот Krum » 02 Дек 2014, 15:38

А така, аз си падам най-много по естествените жени, пък дали са червенокоси или чернокоси не знам :D
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Чернокоса, русокоса или... червенокоса?

Мнениеот Andrey » 04 Дек 2014, 15:31

Нямам конкретни предпочитания, сякаш :) Важното е под косата какво се крие, иначе първосигнално ми хващат поглед червенокосите :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Чернокоса, русокоса или... червенокоса?

Мнениеот Alex_mor » 21 Яну 2016, 16:11

Andrey написа:Нямам конкретни предпочитания, сякаш :) Важното е под косата какво се крие, иначе първосигнално ми хващат поглед червенокосите :mrgreen:

Да ти кажа на мен са ми слабост по-скоро рижавите, много са секси :)))
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Чернокоса, русокоса или... червенокоса?

Мнениеот кора-бия » 09 Мар 2017, 13:54

Alex_mor написа:
Andrey написа:Нямам конкретни предпочитания, сякаш :) Важното е под косата какво се крие, иначе първосигнално ми хващат поглед червенокосите :mrgreen:

Да ти кажа на мен са ми слабост по-скоро рижавите, много са секси :)))

Много младежко и невинно излъчване имат и ги свързвам с лятото и мен ме кефят, но най-много предпочитам червенокосите...
кора-бия
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Май 2015, 10:42

Re: Чернокоса, русокоса или... червенокоса?

Мнениеот silver933 » 12 Юли 2017, 08:51

Аз да си кажа не подбирам, нямам някакъв модел, който да ми харесва повече и да се придържам към него. Важното е дали ще ми е гот да си говоря с тая мацка, пък цвета на косата е все тая какъв е.
Може ако иска и да е със синя коса на розови кичури и пак ще я приемам еднакво.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта