Първи и единствен - без секс до брака!

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот pravilno » 04 Фев 2016, 15:56

Господ за какво ни е дал секса? :grin: Гаранция за нищо няма в този живот. Хубаво е да мечтаеш да си само с един човек, но никой не може да ти го гарантира. Може ти след време да пожелаеш да не си с него. Затова да се наслаждаваме на това, което имаме в момента :grin:
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот Lisica » 04 Фев 2016, 16:48

pravilno написа:Господ за какво ни е дал секса? :grin: Гаранция за нищо няма в този живот. Хубаво е да мечтаеш да си само с един човек, но никой не може да ти го гарантира. Може ти след време да пожелаеш да не си с него. Затова да се наслаждаваме на това, което имаме в момента :grin:

Много си права, но стига да не го обръщаме на разврат. И все пак има хора, които се чувстват избрани и за тях е важно, нещото, което не трябва да правим е да не съдим. За мен е хубаво и романтично да пазиш истинсксата си действеност до брака, когато бъдеш с най-важния и любим за теб човек.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот black » 08 Фев 2016, 14:33

От мъжка гледна точка мисля, че няма как да стане тази работа до брака. Хайде, съобразяваш се с нея, да кажем 1,2,3 месеца, уважаваш мнението й. Ама нито мъжа е робот, нито жената! Пазене, пазене, но природата си казва думата :grin:
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот silver933 » 08 Фев 2016, 15:45

black написа:От мъжка гледна точка мисля, че няма как да стане тази работа до брака. Хайде, съобразяваш се с нея, да кажем 1,2,3 месеца, уважаваш мнението й. Ама нито мъжа е робот, нито жената! Пазене, пазене, но природата си казва думата :grin:

ПО природа затова сме направени да можем да се размножаваме от 15 годишни друг е въпросът вече за разума, аз не мога да го отрека тва с пазенето, някои хора ги кефи, да стават обект на подигравки едвали не не ми се връзва.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот mamina » 11 Фев 2016, 15:41

За да се запази до брака девствена, жената не трябва да има гадже. Иначе ще бъде психически и физически тормоз и за двамата според мен :banghead: .
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот Ваня Стойчева » 11 Фев 2016, 16:07

mamina написа:За да се запази до брака девствена, жената не трябва да има гадже. Иначе ще бъде психически и физически тормоз и за двамата според мен :banghead: .

И как да се омъжи жената без да е била с гадже? Да й го изберат родителите? :lol: :lol: :lol:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот balsam » 15 Фев 2016, 12:22

Ваня Стойчева написа:
mamina написа:За да се запази до брака девствена, жената не трябва да има гадже. Иначе ще бъде психически и физически тормоз и за двамата според мен :banghead: .

И как да се омъжи жената без да е била с гадже? Да й го изберат родителите? :lol: :lol: :lol:


Като иска да се пази девствена до брака, харесва си някой, ходят един месец колкото да се поопознаят що за хора са и се женят :jumpeveryone: Колко му е? :grin: Тя да не очаква, че година ще мъчи човека и чак тогава, ако е издържал, давай! :grin:
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот Malina » 08 Мар 2016, 15:47

Интересно ми е що я обръщате темата на нещо смешно, нещо неестествено и нещо едва ли не абсурдно и НЕморално. Всеки има право да направи така, както го усеща и все ще намери човека за себе си! Кои сме ние, че да казваме, че не може и че не е хубаво и правилно?! Нима е по-добре да имаме по 20 партньора зад гърба си?!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот pavleta » 11 Мар 2016, 15:07

Malina написа:Интересно ми е що я обръщате темата на нещо смешно, нещо неестествено и нещо едва ли не абсурдно и НЕморално. Всеки има право да направи така, както го усеща и все ще намери човека за себе си! Кои сме ние, че да казваме, че не може и че не е хубаво и правилно?! Нима е по-добре да имаме по 20 партньора зад гърба си?!


От чисто практична гледна точка е по-добре. :grin: В смисъл, добре, омъжи се мацката девствена и е доволна, спазила е принципите си. Но ако не си пасне с мъжа в секса, какво правим? Цял живот ли ще се мъчи с него? Или тотално ще се изтормози, или ще търси друг партньор. Язък за пазенето :mrgreen:
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот Andrey » 29 Мар 2016, 11:04

Не знам как няма да си паснеш с някой в секс. Взаимно се учите и с всеки различен партньор си създавате различни усещания. Така че такива оправдания как няма да ми пасне са ми смешни. :mrgreen: Ся важното е секс да има, разбира се.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта