Първи и единствен - без секс до брака!

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот penelopa » 29 Мар 2016, 13:35

Andrey написа:Не знам как няма да си паснеш с някой в секс. Взаимно се учите и с всеки различен партньор си създавате различни усещания. Така че такива оправдания как няма да ми пасне са ми смешни. :mrgreen: Ся важното е секс да има, разбира се.


На този свят всичко има и се случва. Мои приятели се разведоха, защото не можеха да правят секс. Въпреки голямото желание, което имаха, мъжът не можеше, защото се страхуваше да не нарани жена си. Всичко беше на психично ниво, но така и не го преодоляха. Дори и да няма такъв рядък проблем, човекът е сложно нещо и пасването в секса е важно :wink: .
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот Lisandra » 29 Мар 2016, 14:56

penelopa написа:
Andrey написа:Не знам как няма да си паснеш с някой в секс. Взаимно се учите и с всеки различен партньор си създавате различни усещания. Така че такива оправдания как няма да ми пасне са ми смешни. :mrgreen: Ся важното е секс да има, разбира се.


На този свят всичко има и се случва. Мои приятели се разведоха, защото не можеха да правят секс. Въпреки голямото желание, което имаха, мъжът не можеше, защото се страхуваше да не нарани жена си. Всичко беше на психично ниво, но така и не го преодоляха. Дори и да няма такъв рядък проблем, човекът е сложно нещо и пасването в секса е важно :wink: .

За такъв проблем не бях чувала, с какво ще я нарани? :shock:
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот Lili_pili » 29 Мар 2016, 15:07

И понеже може да попаднеш на някакъв такъв е добре за година да минаваш поне по 20 човека, че да избираш правилно.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот pavleta » 30 Мар 2016, 10:32

Lili_pili написа:И понеже може да попаднеш на някакъв такъв е добре за година да минаваш поне по 20 човека, че да избираш правилно.


Тия, които минават по 20 на година, едва ли се замислят за брак и се тормозят дали си пасват с някой или не :grin: . Тези няма какво да ги коментираме - така им харесва, така правят.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот Ваня Стойчева » 29 Мар 2017, 10:33

Става ли въпрос за странности и извратени един вид истории, всичко може да бъде разбрано. Аз обаче продължавам да не виждам нищо лошо в това, да се пази човек до брака, така ако е решил. В повечето случаи хората се напасват и нещата се получават, в началото си неопитен, после обаче работите се получават и това е.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот Локумът » 29 Мар 2017, 11:47

Все пак друго е - ръка да пипне, око да види, както се казва. Трябва да се направят няколко опита преди голямата сватба, може пък наистина да не си паснете, може да се окаже, че единия е хардрок изпълнител, а другия обича нежните ласки.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот Lisica » 12 Май 2017, 14:19

Локумът написа:Все пак друго е - ръка да пипне, око да види, както се казва. Трябва да се направят няколко опита преди голямата сватба, може пък наистина да не си паснете, може да се окаже, че единия е хардрок изпълнител, а другия обича нежните ласки.

И това го има, но не се ли предполага, че след като и другия се е пазил, надали е толкова извратен, че да има на дневен ред такива притеснения... :roll:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот Malina » 12 Май 2017, 16:27

на мен ми се струва толкова романтично, не бих мислила, дали е някакъв убиец, извратеняк, или брутален в секса, ще си го представям много романтично и розово. :heartbeating:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот Stark » 16 Май 2017, 15:18

Романтично е, да се пазиш за човека, с който искаш да прекараш живота си. Не бих осъждала никой за това решение, независимо дали е мъж или жена.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот Monika_Spasova » 21 Май 2017, 09:35

Stark написа:Романтично е, да се пазиш за човека, с който искаш да прекараш живота си. Не бих осъждала никой за това решение, независимо дали е мъж или жена.

Да и аз мисля, че човек, който се е пазил 20-30 години до брака си, не може да бъде извратеняк. А и вярвам, че такива жени се женят и за такива мъже. Мои познати бяха и двамата девствени на брака си!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron