Първи и единствен - без секс до брака!

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот kalinka-kuku » 05 Окт 2017, 16:19

За мен е нещо възвишено и много специално да се запазиш за някой, който страшно много обичаш.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот Elica » 28 Ное 2017, 12:37

За мен няма нищо лошо, ако някой следва своите мисли и нагласи, след като е взел подобно решение, нека си го следва разумно.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот Pacienti » 06 Дек 2017, 17:29

Ако си паснат, няма проблем, че са се пазили. Но какво правят ако са коренно различни в предпочитанията си?
Романтика, ама реалността може да бъде брутална.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот Kremiliya » 14 Дек 2017, 13:34

Pacienti написа:Ако си паснат, няма проблем, че са се пазили. Но какво правят ако са коренно различни в предпочитанията си?
Романтика, ама реалността може да бъде брутална.

Реалността може да е брутална и след 5 години предбрачни отношения. Сякаш хората не се променят и не се извратащат в годините?! А и мисля,че подобни хора имат много по-различни ценности.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Дек 2017, 12:07

Наситина хората могат да се променят с времето, за мен също не е нещо лошо да се пази човек до брака си, ценностите ни са различни и всеки приема света по свой собствен начин. :) не можем ние да караме другия да прави секс зорлян, щото ние първо преспиваме с 50 мъже, после се женим.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот klarissa » 08 Фев 2018, 12:11

На мен ми харесва идеята, нашите баби така са правили на времето, не всичко е секс. Сега пък като правим секс под път и над път пък да не да сме я цъфнали и вързали. Млади момичета има спали с по 10+ мъже... срамота ет ова, не е нещо похвално.
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот Frac » 23 Фев 2018, 18:31

Абе хора, в кой век живеете? Или вие сте от по-модерните - директно със секс кукли, че да не се брои за изневяра, а пък да си разбрал за какво иде реч? Не казвам, че трябва да минеш през 20 мъже, но много моля, а и в днешно време се съмнявам да попаднете на такъв индивид (да е склонен на подобно нещо).
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот Monika_Spasova » 24 Фев 2018, 13:20

Frac написа:Абе хора, в кой век живеете? Или вие сте от по-модерните - директно със секс кукли, че да не се брои за изневяра, а пък да си разбрал за какво иде реч? Не казвам, че трябва да минеш през 20 мъже, но много моля, а и в днешно време се съмнявам да попаднете на такъв индивид (да е склонен на подобно нещо).

Аз имам такива познати, по религиозни причини, разбира се. Но и не го намирам за лошо, нито да пробваш преди брака, нито да не го правиш. Въпрос на личен избор, не мога да убеждавам някой да прави секс, защото на мен ми харесва, или обратното.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот sad » 26 Фев 2018, 11:42

:ugeek:
С времето започнах да въсприемам наличието на здрав и непокътнат химен като наличие на хипертрофираща трета сливица - неприятно и напълно излишно.
В зряла възраст девствеността може да достави само псевдоморална ценност на носителите си (и това със силни съмнения). Нищо против културната особеност на религията, но това да пазиш една част от тялото си и да се оказваш от някакво удоволствие само защото е "скверно" мога да отчета единствено като отказ да опознаеш собствения си организъм.
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот Frac » 09 Мар 2018, 18:19

Бих разбрала нещо подобно само по здравословни причини да има ограничения или някаква забрана за определен период, пък било то и няколко години. Не, че добре, не го пожелавам на никой. НО по религиозни причини не го разбирам.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта