Първи и единствен - без секс до брака!

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот mihaella » 19 Юни 2014, 19:16

Преживявам ужасно трудна раздяла. Преди дни приятелят ми дойде в квартирата ми и каза, че не може да бъде първи и единствен за мен, т.е. да не правим секс до брака! Каза ми, че не толкова липсата на секс му тежи, колкото мисълта, че едва ли не го заставям да се омъжи за мен. :(

Година и половина как не му тежеше това толкова, а сега се почувства заставен за брак - не разбирам.
Всъщност на много малко места срещам разбиране, сега си чатя в американски форуми и разбирам, че не съм единствена с такива разбирания. Иска ми се да знам, че ще срещна истинския човек и той ще бъде първи и единствен за мен - за цял живот:!:

Вече започнах да се притеснявам, че никога няма да срещна точния човек, този който би се съгласил, че сексът трябва да почака до брака :( :( според вас възможно ли е да намеря такъв, понеже страхът от това да остана сама ме измъчва много :(
mihaella
 
Мнения: 77
Регистриран на: 19 Юни 2014, 19:00

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот YoLindi » 19 Юни 2014, 19:21

Не е честно, нито спрямо него, нито спрямо теб да правиш така, липсата на секс по-скоро разваля хубавата връзка, а вие когато никога не сте я имали... какво правим :mrgreen: и не зная защо си мислиш, че този, който ще се :mrgreen: омъжи за теб, след това няма да се разведете, например... в днешни времена това губи всякакъв смисъл. :|
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот Lili_ » 20 Юни 2014, 12:30

Твоят приятел, вече бивш, е бил много търпелив.Секса с подходящия човек може да носи само удоволствие. А и представи си, че се омъжиш и секса с този човек не ти харесва :mrgreen:
Lili_
 
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Юни 2014, 12:15

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот Bambaa » 20 Юни 2014, 21:14

не те съветвам, единственото, което може да се случи е да си останеш стара мома, а и за мъжете ще е като задължение да се обвържат, за да бъдат наистина с тебе, не си го причинявай! :D :D
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот djemifg » 24 Юни 2014, 18:26

Типично по нашенски ти орязаха крилцата коментиращите тук. Както сама каза, на многог места (САЩ, Англия. Австралия, Канада) има много хора с подобни на твоите разбирания относно секса и брака. Аз лично имам друго мнение по въпроса, но ако ти наистина вярваш в това, то следвай сърцето си. Естествено, че ще намериш подходящия човек, малко вероятно е той да бъде от България.
djemifg
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Юни 2014, 18:20

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот julianne » 25 Юни 2014, 10:41

djemifg написа:Типично по нашенски ти орязаха крилцата коментиращите тук. Както сама каза, на многог места (САЩ, Англия. Австралия, Канада) има много хора с подобни на твоите разбирания относно секса и брака. Аз лично имам друго мнение по въпроса, но ако ти наистина вярваш в това, то следвай сърцето си. Естествено, че ще намериш подходящия човек, малко вероятно е той да бъде от България.

Съгласна съм с теб, важно е всеки да следва сърцето си и да живее по начина, който смята за най-добър и правилен. Съгласна съм и с това, че няма да откриеш този човек в България, аз също имам своя гледна точко, която се разминава с твоята, но това не означава, че не можеш да намериш съмишленици ;)
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот Lollipop » 24 Ное 2014, 16:50

В наши дни с този разврат ще е истинско постижение да намериш някой такъв, аз май не съм срещала подобни случаи... все пак всеки се нуждае от секс, ако се замислим, нашите родители,баби са се женили на по 16-17г. и са започвали активен сексуален живот на тази възраст, което сега смятаме за ужасно, е да, ама до 30г. не всеки може да чака.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот Kaya » 25 Ное 2014, 14:19

На мен ми звучи супер готино това, за секс чак на първата брачна нощ, имам такива познати, които наистина се ожениха и още са си щастливо заедно, но те са силно религиозни и много се притесняват от цялата тази история свързана със секса :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот Malina » 09 Дек 2014, 16:27

mihaella написа:Преживявам ужасно трудна раздяла. Преди дни приятелят ми дойде в квартирата ми и каза, че не може да бъде първи и единствен за мен, т.е. да не правим секс до брака! Каза ми, че не толкова липсата на секс му тежи, колкото мисълта, че едва ли не го заставям да се омъжи за мен. :(

Година и половина как не му тежеше това толкова, а сега се почувства заставен за брак - не разбирам.
Всъщност на много малко места срещам разбиране, сега си чатя в американски форуми и разбирам, че не съм единствена с такива разбирания. Иска ми се да знам, че ще срещна истинския човек и той ще бъде първи и единствен за мен - за цял живот:!:

Вече започнах да се притеснявам, че никога няма да срещна точния човек, този който би се съгласил, че сексът трябва да почака до брака :( :( според вас възможно ли е да намеря такъв, понеже страхът от това да остана сама ме измъчва много :(

Ами всички искат да правят секс това е истината. :) Година и половина не си мисли, че не му е тежало, ама ако той за разлика от теб е правил секс знае от какво се лишава и даже се учудвам, че година и половина е търпял. :) Трябва да си намериш някой, склонен като теб да си пази девствеността, иначе ще останеш разбрана ;)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Първи и единствен - без секс до брака!

Мнениеот Kremiliya » 10 Дек 2014, 12:41

В наши дни всичко е секс, трудно ще си намерите партньор, който да е склонен да се пази до брака ви. Докато в чужбина май това по-лесно може да се приеме, тук сме малко чалга ориентирани и искаме от рано да се пробваме в креватните спортове :mrgreen:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron