Хората или природата предизвикаха трагедията във варненско

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Хората или природата предизвикаха трагедията във варненско

Мнениеот mangusta » 20 Юни 2014, 22:19

Не мога да си обясня случващото се с климата. Т.е. лесно разбираемо е, ако трябва да търсим виновник за проливните дъждове, то това е глобалното затопляне, респективно предизвикано от хората.

Но дали трагедията във варненско е предизвикана от природата или взетите изкупителни жертви са станали такива благодарение на хората, които не са свършили съвестно своята работа? На какво мнение сте? :?

По мое мнение природата има своята защитна реакция и въпреки, че не ни харесва единственото, което можем да направим е да се опитаме и ние от своя страна да се защитим от нея.
От друга страна не мисля, че това трябва да правят хората всеки сам за себе си, тъй като това е работа на висшестоящите, но дали трагедията във варненско е благодарение на техните "грижи" :roll: или е наша, тъй като позволяваме да ни защитават по този начин :?
Какво е вашето мнение, какво трябва да се промени, за да не се стига до втора трагедия, като тази във варненско :?
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Хората или природата предизвикаха трагедията във варненс

Мнениеот bojo_kolev » 20 Юни 2014, 22:27

все още не са изяснени причините за трагедията, поне до последният път, в който гледах новините, но за мене всичко идва от незаконната сеч и безразборните незаконни постройки, което не е само до съвестната работа на управниците, но и до нулевата мисъл, с която са направили това, братята роми :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Хората или природата предизвикаха трагедията във варненс

Мнениеот Mr.Eko » 23 Юни 2014, 23:36

Не мисля, че трябва да има две мнения по въпроса, дори, хората предизвикват постоянно природата, а тя съответно трахгедии
Mr.Eko
 
Мнения: 79
Регистриран на: 06 Ное 2013, 12:14

Re: Хората или природата предизвикаха трагедията във варненско

Мнениеот Kremiliya » 01 Дек 2014, 14:04

Дойде зимата вече и си мисля, че такива инциденти като тези лятото ще има отново, само че със зимен привкус. Не си правим услуга, като съсипваме природата... :roll:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Хората или природата предизвикаха трагедията във варненс

Мнениеот fairy » 20 Яну 2016, 15:30

Mr.Eko написа:Не мисля, че трябва да има две мнения по въпроса, дори, хората предизвикват постоянно природата, а тя съответно трахгедии


като се съберат арогантността и безконтролността стай та гледай
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17


Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron