Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот penny » 22 Сеп 2015, 16:32

S_Milenska написа:Винаги съм сънувала много напрягащи ме неща, последните 2 дена сънувам много свежи, яки неща! :) Страх ме е да погелдна в съновника, сигурно вещеят апокалипсис. :lol:

Нека, ти нали си знаеш какво означават за тебе, мани съновниците, иначе и аз последните нощи сънувам и съм много щастлива от факта, бях спряла по едно време, а това на мен ми се отразява доста зле!
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот S_Milenska » 23 Сеп 2015, 11:03

Да, не го мисля, много добре се чувствам, отдавна не ми се е случвало, обикновено все сънувам някакви доста тежки неща и ми е неприятно, сега тази свежа серия продължава и съм супер от този факт. :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот Kaya » 23 Сеп 2015, 12:17

Колкото по-малко мислиш за такива неща, толкова по-добре, сънищата за мен са отражение на нещата, които са ни се случили през деня и ни действат подсъзнателно. Не търси нищо скрито в тях.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот Snejna » 12 Окт 2015, 13:32

Kaya написа:Колкото по-малко мислиш за такива неща, толкова по-добре, сънищата за мен са отражение на нещата, които са ни се случили през деня и ни действат подсъзнателно. Не търси нищо скрито в тях.

Подкрепям, за мен също е притеснително да се търсят постоянно сигнали, а и наистина нищо хубаво не се вещае от такива сънища. По-добре да си живеем живота с усмивка и да не търсим скрити причини за нещата, които се случват покрай нас, защото това само би ни навредило, най-малкото психически.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот sofi_black » 15 Окт 2015, 12:05

Сънищата и без друго не са нищо повече от проекция на нашите мисли и чувства, поне аз това забелязвам по себе си, че сънувам нещата или хората, които желая близко до себе си!
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот roksana » 09 Фев 2016, 15:27

Сънувам нещо, което е свързано с моменти от деня, не вярвам на такива неща. Даже не проверявам в съновници. Но има хора, които са много интуитивни и каквото сънуват, си го разбират и им се случва. Една приятелка сънува, че има въшки и спечели на тото. Аз защо не сънувам въшки? :sad:
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот Lisica » 09 Фев 2016, 15:38

roksana написа:Сънувам нещо, което е свързано с моменти от деня, не вярвам на такива неща. Даже не проверявам в съновници. Но има хора, които са много интуитивни и каквото сънуват, си го разбират и им се случва. Една приятелка сънува, че има въшки и спечели на тото. Аз защо не сънувам въшки? :sad:

Брейй, много яко! Аз веднъж сънувах нещо като бълхи/въшки, ама не съм печелила! :) Дали е от въшките? :roll: Моите сигурно са били бедни. :rolling:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот penelopa » 10 Фев 2016, 16:18

Lisica написа:
roksana написа:Сънувам нещо, което е свързано с моменти от деня, не вярвам на такива неща. Даже не проверявам в съновници. Но има хора, които са много интуитивни и каквото сънуват, си го разбират и им се случва. Една приятелка сънува, че има въшки и спечели на тото. Аз защо не сънувам въшки? :sad:

Брейй, много яко! Аз веднъж сънувах нещо като бълхи/въшки, ама не съм печелила! :) Дали е от въшките? :roll: Моите сигурно са били бедни. :rolling:


Като сънувате въшки поне фиш си пуснете! :grin:
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот svetlozara » 10 Фев 2016, 16:41

Снощи сънувах, че крада пари от портмонете по 2 лева хахаха и ме хвана продавача. :lol: :lol: :lol: После си тръгнах с едни 2 лв в джоба останали ама се върнах да му ги дам. :)
След това пък сънувах, че спасявам мишка. :lol: :lol: :lol: Беше нещо наранено животното, ама успях да го спася. :inlove: Някой ще ми тълкува ли? :jumpeveryone:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот irka » 11 Фев 2016, 11:10

Нагазила си лука някъде :grin: . Ама ще се оправят нещата :grin:
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта