Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот black » 29 Фев 2016, 12:07

Yarost написа:black ,аз съм чувала, че това не е на лошо, а обратното.


При мен явно е обратното, забелязал съм, че после все някакви неприятности имам. Може да ме предупреждават. :wink:
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот miron » 10 Мар 2016, 16:09

Оф тея гадни сънища, не знам защо сънуваме починали хора, дали наистина ни се явяват, за да ни кажат нещо? Чувал съм, че ако сънуваш скоро починал човек, това означава, че той те пази и покровителства. :roll:
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот analizatorka » 10 Мар 2016, 16:45

miron написа:Оф тея гадни сънища, не знам защо сънуваме починали хора, дали наистина ни се явяват, за да ни кажат нещо? Чувал съм, че ако сънуваш скоро починал човек, това означава, че той те пази и покровителства. :roll:


Или те преследва, ако си му направил нещо лошо! :mrgreen:
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот S_Milenska » 11 Апр 2016, 15:54

analizatorka написа:
Или те преследва, ако си му направил нещо лошо! :mrgreen:

Хаха, много забавно!
miron написа:Оф тея гадни сънища, не знам защо сънуваме починали хора, дали наистина ни се явяват, за да ни кажат нещо? Чувал съм, че ако сънуваш скоро починал човек, това означава, че той те пази и покровителства. :roll:

Мирон, това е истина, аз също така знам. Чувала съм го дори и от срещенник, било дори хубаво, защото така човека ти доказва, че ти е благодарен за живота и грижите. Вече с времето има различна символика, но в първите дни на смъртта е друго.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот Yarost » 09 Май 2016, 15:20

Аз нямам такъв талант. В тези неща колкото мистика, толкова и шарлатани за съжаление. Вероятно има хора, които умеят да тълкуват, но е пълно и с такива, които се възползват от хората, които искат да повярват.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот analizatorka » 09 Май 2016, 16:02

Шарлатаните са доста повече. Аз не вярвам в такива работи и нямам нужда да си тълкувам сънищата или друг да ми ги тълкува. Много вариации и интерпретации може да имат, как да разбереш кой е верният? :wink:
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот bibliq » 25 Юли 2016, 07:57

нашето гражданство е на небесата, отгдето и очакваме Спасител, Господа Исуса Христа,
bibliq
 
Мнения: 4
Регистриран на: 24 Юли 2016, 22:16

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот lina7 » 04 Окт 2016, 19:10

оо не, със сигурност... :grin:
Слънчеви усмивки и детски дрехи - най-хубавите спомени!
lina7
 
Мнения: 15
Регистриран на: 01 Сеп 2016, 18:25

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот Slavena » 07 Окт 2016, 12:37

тази вечер сънувах много луди неща и пак не си ги тълкувам така или иначе е опасно да се вманиачаваш в това че си сънувал нещо определно и какво значи.. каквото такова.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот M.Tasheva » 07 Окт 2016, 13:06

Ако можехме всички да си ги тълкуваме, щяхме да се предпазваме от много неща и да знаем какво да правим и какво не :smile: . А от това боли глава, не е полезно за здравето постоянно да си на тръни и да си като шахматист :mrgreen: .
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта