Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот miron » 30 Мар 2017, 14:10

Излишни притеснения и филмиране. Защо му е на някой да тълкува сънищата си? Повечето неща предвещават нещо лошо, апокалиптично и опасно. Какво знание, това е тормоз. Как бихте живяли, ако през цялото време се чувствате застрашени, че ще ви се случи нещо ужасно?!
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот Malina » 30 Мар 2017, 16:05

miron написа:Излишни притеснения и филмиране. Защо му е на някой да тълкува сънищата си? Повечето неща предвещават нещо лошо, апокалиптично и опасно. Какво знание, това е тормоз. Как бихте живяли, ако през цялото време се чувствате застрашени, че ще ви се случи нещо ужасно?!

И аз мисля така, притесненията ни могат да са адски много, ако си тълкуваме всички сънища. Все е на лошо, каквото и да сънуваш, все нещо лошо те очаква... тъй ли пък няма сън, който да е на хубаво?
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот m0n4eto » 30 Мар 2017, 16:36

Сънувах счупена чаша - какво ли значи?
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Мар 2017, 19:48

m0n4eto написа:Сънувах счупена чаша - какво ли значи?

Според съновника, ще живееш но ще се скараш с някой. Направо с мед да го намажеш такова пожелание! :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот miron » 02 Юни 2017, 15:23

Malina написа:
miron написа:Излишни притеснения и филмиране. Защо му е на някой да тълкува сънищата си? Повечето неща предвещават нещо лошо, апокалиптично и опасно. Какво знание, това е тормоз. Как бихте живяли, ако през цялото време се чувствате застрашени, че ще ви се случи нещо ужасно?!

И аз мисля така, притесненията ни могат да са адски много, ако си тълкуваме всички сънища. Все е на лошо, каквото и да сънуваш, все нещо лошо те очаква... тъй ли пък няма сън, който да е на хубаво?

Не знам, всичко, което се сънува е свързано с нещо лошо и притеснително. А ако човек се замисли, повечето сънища са свързани с преживявания от последните дни... което им обезсмисля символиката.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот Pipilota » 12 Юли 2017, 14:06

black написа:Като сънувам починали близки хора, винаги се случва нещо лошо и вече си знам, поне психически се подготвям. Не че върши много работа подготвянето. :eek:
ами не знам това. Някои хора ги сънуват, приемат го като помощ. Казват, че ако сънуваш скоро починал (в рамкиъе на 40-те дена), то значи той бди над теб. Но е много тежко.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот kikimoraa » 03 Сеп 2017, 08:57

И за мен е излишно да се говори за сънищата. Да се тълкуват, да се търси мсисъл в тях, много е гадно! Излишни притеснения и излишни нерви... да се навиваш и да очакваш нещо лошо. Ако имаш предчувствие, че нещо ще се случи - хубаво или лошо, не енужно да бъде търсено по сънищата.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот eleonorastefanova » 12 Сеп 2017, 09:31

Здравейте. Тези дни разговарях с едни приятелки за сънищата. Според вас възможно ли е да сънувам едно и също нещо два пъти?
Аватар
eleonorastefanova
 
Мнения: 39
Регистриран на: 05 Яну 2017, 22:31

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот Jully » 12 Сеп 2017, 10:10

eleonorastefanova написа:Здравейте. Тези дни разговарях с едни приятелки за сънищата. Според вас възможно ли е да сънувам едно и също нещо два пъти?

Точно едно и също ли? Не мисля, че е възможно, по-скоро си имала някакво дежа вю :) не си го слагай много на сърцето, само ще се филмираш излишно.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Фев 2018, 23:04

НИКОГА не ги тълкувам, това е много потискащо! Веднъж дваж съм проверявала, изобщо не ми излезе хубаво нещо, взех да се притеснявма и т.н. голяма гадост. Приключих с тълкуванията.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта