Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот Fancy » 21 Юни 2014, 21:36

Сутринта си говорихме с една колежка, леко наивна и глуповата, точно каквито са и сънищата й. Та се чудя дали сънищата ни отразяват реалността и ако е така, не мислите ли, че би трябвало да ги тълкуваме правилно до толкова, че да се сбъдват :o :?

Ако пък не е така, защо тогава наивните хора сънуват също толкова наивни неща и в крайна сметка как да се научим да тълкуваме и по-обикновените и по-странните си сънища :roll: вие успявате ли по някакъв да тълкувате сънищата си, оказват ли се верни тълкованията ви :roll:
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот zheleva212 » 21 Юни 2014, 21:46

за съжаление тълкувам само тези сънища, които са истински показателни, т.е. искат да ми подскажат и подготвят, че ще се случи нещо наистина лошо :( :(
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот Rali_hr » 26 Ное 2014, 13:57

Не вярвам на сънищата аз, може и да имат някакви предсказания, но според мен излишно може да се напрягаме ;) Или искаме да си мислим, че точно това което ние сме сънували е положително, а то се окаже обратното, абе кофти е по-добре да сме неподготвени ;)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот MGB » 26 Ное 2014, 14:12

На мен ми се е случвало да ми се сбъдват някои сънища, колкото и да не ми се е искало, като цяло от тогава често търся отговори в сънищата си, особено когато сънувам близки хора и да ви кажа, понякога добре ми се получава :D
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот rabotnata pchela » 26 Ное 2014, 15:10

Не си правя труда да ги тълкувам, защото така се напрягам допълнително. Не искам да очаквам лоши случки, а те повечето сънища това вещаят. :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот Burborino » 01 Дек 2014, 15:35

Не вярвам в това, че сънищата се сбъдват, че могат да се тълкуват по съновници в които се вещаят лоши или хубави неща. За мен сънищата са отражение на нас самите, на преживяното от нас, на вътрешните ни терзания и т.н. и т.н. все логични неща. :ugeek: :)
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот mix_twix » 12 Яну 2015, 18:07

Никога не ги тълкувам, смешни са ми повечето, тая нощ сънувах, че съм заминала за англия и имаше много леглав тая къща все удобства, роди имаше кошара и аз си викам глей ти тука и семейства заръзват :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот Alexandrina » 13 Яну 2015, 13:08

Burborino написа:Не вярвам в това, че сънищата се сбъдват, че могат да се тълкуват по съновници в които се вещаят лоши или хубави неща. За мен сънищата са отражение на нас самите, на преживяното от нас, на вътрешните ни терзания и т.н. и т.н. все логични неща. :ugeek: :)


Именно защото са отражение на самите нас, на това за което мислим и сме преживяли през деня, могат да ни дадат някакви насоки за това, което би могло да се случи или това, за което се надяваме. Поне моят опит със сънищата показва това.
Alexandrina
 
Мнения: 153
Регистриран на: 17 Дек 2014, 14:27

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот Mon_ton » 13 Яну 2015, 13:37

mix_twix написа:Никога не ги тълкувам, смешни са ми повечето, тая нощ сънувах, че съм заминала за англия и имаше много легла в тая къща все удобства, роди имаше кошара и аз си викам глей ти тука и семейства завръзват :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: И ти какво си викаш "Тук ще си търся жена вече" :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот Kaya » 14 Яну 2015, 11:23

Никога не ги тълкувам, защото съм забелязала че в тълкуванията на сънищата виаги излиза нещо лошо хахаха :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Следваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта