Чували ли сте за странните звуци от небето?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Чували ли сте за странните звуци от небето?

Мнениеот niya_mazova » 26 Юни 2014, 23:34

Попаднах на поредица от клипчета в една от мрежите за видео споделяне, които меко казано ме разтърсиха, потреперих цялата!
Всъщност в клиповете нямаше нищо смущаващо за разлика от аудиото им, чуваха се странни звуци от небето, почти апокалиптични от различни точки на света!

Интересното е, че те не бяха от вчера или от днес, а от преди години, а до сега никой не е споменавал по медиите за странни звуци от небето или аз поне не съм разбрала :?

Вие чували ли сте нещо повече за тези странни звуци от небето, има ли предположения от къде може да идват или нещо като обяснения :o :roll: :roll:
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Чували ли сте за странните звуци от небето?

Мнениеот valiopaf » 26 Юни 2014, 23:42

да, чувал съм и съм гледал и аз едно клипче, но според мен в това няма много голяма дози истина, тези, които са заснети в горите ми приличат на звуци от диви животни, а останалите на тромпети от шествие, така че не съм убеден, че са реалност ;)
valiopaf
 
Мнения: 92
Регистриран на: 05 Фев 2014, 13:30

Re: Чували ли сте за странните звуци от небето?

Мнениеот dog_lover » 27 Юни 2014, 15:38

Не става ясно за какво говорите, кой ги прави тези записи, кой ги пуска? За природни явления ли става въпрос или за това, че някой се опитва да контролира климата?
Аватар
dog_lover
 
Мнения: 4
Регистриран на: 18 Юни 2014, 10:35

Re: Чували ли сте за странните звуци от небето?

Мнениеот niya_mazova » 28 Юни 2014, 11:21

dog_lover написа:Не става ясно за какво говорите, кой ги прави тези записи, кой ги пуска? За природни явления ли става въпрос или за това, че някой се опитва да контролира климата?

Записите са любителски, разбира се, пуснати в youtube или поне там съм гледала, може би има и на други места.
Що се отнася до съдържанията им и на мен ми е интересно от какво са породени тези зловещи звуци, точно заради това и пуснах темата, ако някой е по-запознат или е ставал очевидец на това явление да обменим инфо ;)
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Чували ли сте за странните звуци от небето?

Мнениеот Krum » 27 Ное 2014, 17:57

Не, обикновено нищо не чувам и ми е много добре :lol:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Чували ли сте за странните звуци от небето?

Мнениеот Lollipop » 05 Дек 2014, 12:22

Не! Ако седна да си въобразявам мога много работи да чуя, но не обръщам особено внимание! Обаче да ви кажа, веднъж изтръпнах, видях някаква светлина, която се издигаше в абсолютна права линия нагоре!!!!!!! :shock: Направо се прибрах скорострелно, не знам защо реших, че ако си влезна вкъщи ще се спася от извънземните :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Чували ли сте за странните звуци от небето?

Мнениеот Kaya » 18 Дек 2014, 12:18

Lollipop написа:Не! Ако седна да си въобразявам мога много работи да чуя, но не обръщам особено внимание! Обаче да ви кажа, веднъж изтръпнах, видях някаква светлина, която се издигаше в абсолютна права линия нагоре!!!!!!! :shock: Направо се прибрах скорострелно, не знам защо реших, че ако си влезна вкъщи ще се спася от извънземните :lol: :lol: :lol: :lol:

Какво ли е било? МНого странно наистина, добре, че не са дошли извънземни. :mrgreen:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Чували ли сте за странните звуци от небето?

Мнениеот Anka » 22 Апр 2015, 11:31

Добре, че не съм чувала и не съм срещала такива странни звуци от небето, че то само това остава и да се побъркам тотално. :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Чували ли сте за странните звуци от небето?

Мнениеот Andrey » 07 Юли 2015, 10:57

Аз и изпод земята не съм чувал, за моя радост. :mrgreen: Доста бих се спекъл ако чуя нещо такова.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Чували ли сте за странните звуци от небето?

Мнениеот BeenieGal » 07 Юли 2015, 11:15

Гледала съм клипчета с разни такива звуци, но до сега никога не се е случвало, ще е интересно да станеш свидетел на такова нещо :roll:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта