Сексуалното въздържание-За или против?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Сексуалното въздържание-За или против?

Мнениеот ogi-smile » 06 Фев 2012, 14:53

Трудно, още по-точно некоректно, е да се определят рамки, при които липсата на полови контакти да се диференцира като въздържание. За всеки човек срокът е различен, взависимост от темперамента и здравословното му състояние, включително и психо-емоционалното. Разбираемо е, че за тези, чиято половата активност е по-слаба, периодите на въздържание се мерят с друг „аршин“ и по принцип се „понасят“ по-леко. При хората, които обичат секса и пропускът дори от ден им носи дискомфорт, въздържанието е тежко изпитание. При тях прекъсването на сексуални контакти за седмица, дори и за дни се възприема като въздържание.При хората с по-слабо сексуално влечение половото въздържание не е проблем в продължение на месеци. При силно потентните обаче половото въздържание може да доведе до спад в умствените и физически способности, настроението, работоспособността, да се прояви чувство на неудовлетвореност.
Аватар
ogi-smile
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:05

Re: Сексуалното въздържание-За или против?

Мнениеот Hristo » 08 Фев 2012, 15:04

Относно за въздаржанието съм за при определени случай.Например ако половинката я няма.А по принцип си имам една любима фраза : "колкото повече,толкова повече".:D
Hristo
 
Мнения: 48
Регистриран на: 10 Яну 2012, 20:06

Re: Сексуалното въздържание-За или против?

Мнениеот Изабел » 12 Фев 2012, 22:11

Memento написа:Твърдо за въздържание, секс само при необходимост, всичко останало е грях!



:lol: :lol: :lol: така де кво да кажем ние с гайдите гдето мъжо не винаги е налице...
но пък когато си дойде,яко компенсираме... :oops:
Carpe diem!
Аватар
Изабел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 22 Авг 2011, 11:21

Re: Сексуалното въздържание-За или против?

Мнениеот ogi-smile » 18 Фев 2012, 18:27

Много е чудно, ако дълго време си се въздържал след това как се чувстваш, дали не като да те върнат в първи клас... Странно всички си говорим ей тука, ама ако дълго време нищо не ти се е случвало смятам, че ще ти е проблем да хвърлиш някоя друга преграда и да се наслаждаваш....
Аватар
ogi-smile
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:05

Re: Сексуалното въздържание-За или против?

Мнениеот Memento » 18 Фев 2012, 18:39

ogi-smile написа:Много е чудно, ако дълго време си се въздържал след това как се чувстваш, дали не като да те върнат в първи клас... Странно всички си говорим ей тука, ама ако дълго време нищо не ти се е случвало смятам, че ще ти е проблем да хвърлиш някоя друга преграда и да се наслаждаваш....


То е като карането на колело, не се забравя лесно. Не се притеснявай, за хубавите неща човек има уникалната способност да си припомня невероятно бързо :D
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Сексуалното въздържание-За или против?

Мнениеот krasko » 18 Апр 2012, 16:49

Сексът е здраве, а като прибавим и факта, че ни кара да се чувстваме щастливи не виждам причина да се въздържаме от него :mrgreen: Друг е въпроса вече, ако половинката ни я няма... Тогава - да, бих се въздържал от секс за известно време, защото не си падам по случайните сексуални контакти.
krasko
 
Мнения: 38
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:21

Re: Сексуалното въздържание-За или против?

Мнениеот Forman » 22 Юни 2012, 14:31

Бай Атанас написа:Учени доказаха, че човекът не е единственото животно, което прави секс за удоволствие - делфинът също.

Това какво общо има със секса при хората, това означава ли, че можем да правим секс с дефини? :lol:
Аватар
Forman
 
Мнения: 199
Регистриран на: 16 Ное 2011, 09:46

Re: Сексуалното въздържание-За или против?

Мнениеот bogdanb » 04 Юли 2012, 11:42

Никакво въздържание! Давам свобода на нуждите си, когато и където ги имам.
Който иска да се въздържа, аз - НЕ! :D
Стоки от Сащ Доставка от всеки онлайн магазин.
bogdanb
 
Мнения: 4
Регистриран на: 04 Юли 2012, 11:31

Re: Сексуалното въздържание-За или против?

Мнениеот Ann » 04 Авг 2012, 13:40

И аз съм против въздържанието, секса е много хубаво изживяване и при това редовното правене на секс предпазва от редица заболявания. Чела съм, че три пъти седмично правенето на секс предпазва от сърдечно- съдови заболявания, така, че секса е здраве!
Ann
 
Мнения: 81
Регистриран на: 04 Авг 2012, 11:55

Re: Сексуалното въздържание-За или против?

Мнениеот Genoveva » 12 Авг 2012, 14:20

Не знам какво точно имате предид под сексуално въздържание, но понякога грижите у дома и около децата оставят на заден план секса и създават извесни проблеми в сексуалния живот.
Genoveva
 
Мнения: 130
Регистриран на: 19 Окт 2011, 20:50

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта