Как да споделя, че съм бисексуална?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Как да споделя, че съм бисексуална?

Мнениеот magda » 30 Юни 2014, 13:40

Здравейте, избрах да пиша в този форум, понеже виждам, че доста майки споделят притеснения около тийнейджърите си, а аз имам нужда от точно това в момента - мнение на родител.

На 17 години съм и съм бисексуална, искам много да споделя това на майка ми, понеже това е едно от малкото неща, които крия от нея, но се притеснявам много.

Родителите ми са доста консервативни хора и не бих могла да кажа подобно нещо на баща ми, но чувствам, че трябва да споделя с майка ми, че съм бисексуална. Това не е нещо, което съм осъзнала вчера, наблюдавала съм се в годините.

Искрено ви моля за помощ, тъй като това не е нещо, което се казва просто така. Не знам как да споделя тази информация с майка ми, така че да ме разбере правилно, не искам по никакъв начин да афиширам бисексуалността си, а просто да нямам тайни от най-близкия ми човек.
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Как да споделя, че съм бисексуална?

Мнениеот Коцева » 30 Юни 2014, 13:44

Здравей, magda. Не зная дали мога да предвидя реакцията на майка ти, понеже аз паля от четвърт, за което често съжалявам много, но по какъвто и начин да съобщиш това, че си бисексуална и точно на майка ти се съмнявам, че ще го приеме ок, особено щом е по-консервативен човек.
Според мен е добре да изчакаш и да разбереш дали това не е просто временно тийнейджърско увлечение. Била ли си до сега с жена, мислиш ли, че е истинско?
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Как да споделя, че съм бисексуална?

Мнениеот magda » 21 Юли 2014, 11:36

Коцева написа:Здравей, magda. Не зная дали мога да предвидя реакцията на майка ти, понеже аз паля от четвърт, за което често съжалявам много, но по какъвто и начин да съобщиш това, че си бисексуална и точно на майка ти се съмнявам, че ще го приеме ок, особено щом е по-консервативен човек.
Според мен е добре да изчакаш и да разбереш дали това не е просто временно тийнейджърско увлечение. Била ли си до сега с жена, мислиш ли, че е истинско?

Не, не съм била до сега с жена, но мисля, че е истинско, понеже влечението ми продължава с години, за сега реших да го отложа, но приемам още съвети...
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Как да споделя, че съм бисексуална?

Мнениеот Грохот » 13 Авг 2014, 13:06

абе хора, не разбрахте ли, че не винаги честността прави хората щастливи, така или иначе едва ли ще разберат, не е ли по-добре да го запазиш за себе си, не се прави на много искрена!
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Как да споделя, че съм бисексуална?

Мнениеот silver933 » 19 Ное 2014, 17:55

От една страна всички съветват да не крият децата нищо от родителите си, но от друга страна,ние като родители не сме готови да приемем всичко,което казват. И все пак е рано на тази възраст да се правят такива заключения, докато нищо не е сигурно, най-много да не те приемат на сериозно вашите, ще си кажат,че тийнейджърката си измисля. Почакай 10 години да видиш как ще се развие живота ти и после мисли за такива признания.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Как да споделя, че съм бисексуална?

Мнениеот Kremiliya » 26 Ное 2014, 14:55

Не мисля, че е нормално на 16г. да биеш камбаната, че си бисексуална, чакай да пораснеш и тогава ще го мислиш ;)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Как да споделя, че съм бисексуална?

Мнениеот Snejna » 09 Мар 2015, 15:09

Вие на 17 години не трябва ли да не сте правили секс все още? :mrgreen:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как да споделя, че съм бисексуална?

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Мар 2015, 18:14

Snejna написа:Вие на 17 години не трябва ли да не сте правили секс все още? :mrgreen:

Ха де, но вече била бисексуална, чааак не смешно, ами глупаво ми звучи! не че на 17г. не ви приемам за хора, но далеч не мисля, че е времето в което да си навивате на ум подобни мисли и да твърдите пред света, че сте Би.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53


Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта