Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот Monika_Spasova » 20 Апр 2015, 11:09

Не знам колко е полезна тази диета, но ме притеснява това, че е чист глад, какво значение има кленов сироп ли е мед ли е, захар ли е. Колко ли минерали и витамини ще приемеш, хайде сега...
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот annamaria » 20 Апр 2015, 11:15

Monika_Spasova написа:Не знам колко е полезна тази диета, но ме притеснява това, че е чист глад, какво значение има кленов сироп ли е мед ли е, захар ли е. Колко ли минерали и витамини ще приемеш, хайде сега...

Дозите от въпросния кленов сироп доставят на организма минимума, който му е необходим. Медът-не.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот Lisica » 20 Апр 2015, 12:00

Не знам, ама аз тази диета с кленов сироп не мога да си представя, че е приложима. Ако искаш я пробвай анамария и кажи после как си се чувствала.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот annamaria » 20 Апр 2015, 15:03

Lisica написа:Не знам, ама аз тази диета с кленов сироп не мога да си представя, че е приложима. Ако искаш я пробвай анамария и кажи после как си се чувствала.

Ооо не :) Абсурд. Аз обичам да ям и няма шанс да спазвам такъв режим :) Иначе доколкото знам, самата програма не се спазва примерно 3 месеца, а много по-малко...
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот Krum » 20 Апр 2015, 15:47

Това ми се вижда ненормално да се гладува и т.н. :shock:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот annamaria » 20 Апр 2015, 16:30

За постигане на желаните резултати трябва да консумирате 6 до 12 чаши (2 до 4 литра) дневно от тази напитка. Когато почувствате глад или слабост изпивайте по една чаша. С тази напитка ще снабдите организма си с необходимите му за правилно функциониране витамини и минерали. Отсъствието на протеини по време на диетата ще подобри и засили изхвърлянето на токсини от организма.
Запомнете, че по време на диетата с кленов сироп не трябва да консумирате никаква друга храна.

Ако почувствате необходимост можете допълнително да пиете ментов чай или негазирана вода.

Когато завършите диетата обърнете внимание на захранването през следващите 3 дни. Преминаването към нормално хранене трябва да става постепенно, започвайки с малки количества лесно смилаема храна. Имайте предвид, че приемането на големи количества храна може само да влоши състоянието на храносмилателната система.

Цитат от цък
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот LEILA » 20 Апр 2015, 17:16

Мисля, че бързо бързо ще започнат да ми се подгъват краката от подобна диета, но за колко време се пие, т.е. колко време е диетата? :?
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот annamaria » 20 Апр 2015, 17:28

10 дена е...В линка, който съм дала, пише, че първите три дена може да почувстваш слабост - е не, бе :mrgreen:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот LEILA » 21 Апр 2015, 10:47

annamaria написа:10 дена е...В линка, който съм дала, пише, че първите три дена може да почувстваш слабост - е не, бе :mrgreen:

Хмм... ти опита ли, аз не мисля, че ще мога да издържа, плюс това, че имам близнаци, който ме изцеждат, за съжаление само енергийно, иначе килцата си ми стоят? :cry:
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот Bass » 21 Апр 2015, 11:37

Режимът с кленов сироп се използва за пречистване, а отслабването е естествен ефект. Дори не може да се нарече отслабване, защото се изхвърлят задържаните течности в организма. Не е препоръчително да се прави за повече от седмица, а и е хубаво да се консултирате с лекар, преди да се хвърляте в дълбоките води. ;)
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron